banner83

46. YILIN GURURU VE ERDİNÇ YUMRUKAYA AİLESİ

Bilgi ve fikirler paylaştıkça anlam buluyor. Bir insanın engin tecrübesi ve çok bilgisi olabilir. Önemli olan bu bilgi ve tecrübe ne kadar insana ulaşıyor hatta ulaşıyor mu? Buna bakmak lazım. Manisa Denge Gazetesi’nde ilk yazmaya başlamamın üzerinden beş yıl geçti.

Yıllar önce kurulan Erdinç Şirketler Grubu’nun 46. Yılını, 2 Haziran Çarşamba günü kutladık. Yıllar önce atılan bu güzel tohumlar büyüdü ve çeşitli iş kollarına ayrıldı. Medya, mobilya, beyaz eşya, gazete, TV derken hem iş kolları büyüdü hem de istihdam alanında Manisa’ya ayrı bir kazanç sağladı. Ülke ekonomisine kazandırdıkları ve Manisa’nın sesi olan Erdinç Şirketler Grubu, sektörel bazda çeşitliliği ve yaptığı işin arkasında durmasıyla Manisa’nın en değerli markaları arasında yer almayı başardı.

Bu ailede köşe yazılarımı yayınlama fırsatı bulduğum için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Benim gibi birçok köşe yazarı, Manisa Denge Gazetesi sayesinde fikirlerini, siz değerli Manisa halkımızla buluşturmanın gururunu ve coşkusunu yaşıyor.

AİLE SICAKLIĞINDA BİR ORTAM

Köşe yazılarımın yayını hakkında ilk davet edildiğimde buranın aile ortamında sıcak bir yer olduğunu anlamıştım. O zaman gazetede İpek Hanım vardı. Bana ilk Denge gazetesinde köşe yazısı yazmamı İpek Hanım teklif etmişti. Velihan Bey’in de kabul etmesiyle gazetede yazarlık serüvenim başlamış oldu. Bu konuda bana her türlü desteği veren Velihan Bey’e ayrıca teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

Denge’de yazmak beni o kadar mutlu etmişti ki, yıllar geçmesine rağmen hala bu gazetede yazıyor olmak beni son derece mutlu ediyor. Çok fazla gazeteye gitmememe rağmen, her gidişimde kendi evimmiş gibi hissediyor ve çalışanların güler yüzü ve sıcak karşılamalarına şahit oluyorum. Yasemin, Belgin, Özlem, Emrah, Mehmet, Serdar gazeteye her gittiğimde beni ve diğer kişileri güler yüzle ve samimi bir ortamda karşılayan en önde gelen isimler. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Dedim ya aile ortamını aratmayacak bir yer benim için. Egosuz, güler yüzlü, samimi ve işinin hakkını veren tecrübeli çalışanlar hepsi. Bu ailenin bir parçası olmaktan ancak gurur duyulur.

NİCE GÜZEL SAĞLIKLI 46. YILLARA ERDİNÇ YUMRUKAYA AİLESİ

Başta bu güzel grupları Manisa ile buluşturan, Erdinç Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdinç Yumrukaya ve ekibini yürekten tebrik ediyorum. Manisa’nın sesi soluğu oldunuz. Bundan sonra da aynı güzellikte ve doğrulukta olmaya devam edeceksiniz. Bundan ne benim ne de Manisa halkının hiç bir şüphesi yoktur. İlkeli ve dürüst haberlerinizin devamını diler, Erdinç şirketler grubunun daha nice uzun yıllar hizmet etmesini temenni ediyorum.

Saygılar.

YORUM EKLE

banner95

banner94