banner83

Alaşehir'de Silahlı Saldırı

Alaşehir'de Silahlı Saldırı
banner87

CHP'li Alaşehir Belediyesi'nin çalışanı Ö. Y'nin, Alaşehir Ülkü Ocakları Başkanı U.G'nin silahlı saldırısına uğradığı iddia ediliyor. Yaralı şahsın Manisa Celal Bayar Hastanesi'ne sevk edildiği öğrenildi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na da durumu anlatan Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu; "Personelimizle ilgili bir olumsuz gelişme oldu bugün. Gençlik kollarımızda da görevli olan bir belediye personelimiz silahlı saldırıya uğradı. Silahlı saldırıyı yapan kişi ise Alaşehir Ülkü Ocakları Başkanı.

Daha önce de bildiğiniz gibi Belediye Başkan Yardımcımız Halil Koç'a saldırı olmuş ve kolu kırılmıştı. Seçim döneminde de şahsım ve arkadaşlarım olmak üzere bir çok saldırıya uğradık. Arabalarımızın lastikleri kesildi. Seçim arabalarımıza saldırıldı.

Bildiğiniz gibi Alaşehir zor yerlerden birisi. Tarihte ilk defa aldık 70 yıl sonra. Tek partili rejimde ilk kez seçimi kazandık. Daha öncesinde de 20 yıldır MHP iktidarındaydı Alaşehir. Bu kişilerin yaptıkları saldırılar bizim doğru yolda olduğumuzu, hizmet getiremez diyenlerin yanıldığını, çekemediğini gösteriyor." dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2020, 23:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94