Hollanda’dan Manisa’ya kargoyla uyuşturucu gönderdi

İZMİR GÜMRÜK MUHAFAZA KAÇAKÇILIK VE İSTİHBARAT MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN HOLLANDA'DAN MANİSA'YA BİR KUTU İÇERİSİNDE KARGOYLA UYUŞTURUCU GÖNDERİLDİĞİ TESPİT EDİLMESİ ÜZERİNE BAŞLATILAN OPERASYONDA BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI.

Hollanda’dan Manisa’ya kargoyla uyuşturucu gönderdi
banner87

İzmir Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü tarafından Hollanda’dan Manisa’ya bir kutu içerisinde kargoyla uyuşturucu gönderildiği tespit edilmesi üzerine başlatılan operasyonda bir kişi gözaltına alındı.

İzmir Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü Hollanda’dan Manisa’ya gönderilen bir kutu içerisinde toplamda 30 gram kubar esrar maddesini tespit etti. Olayın ardından İzmir Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü Sarıgöl İlçe Jandarma Komutanlığı ile iletişime geçerek kutuyu almaya gelen şahsı yakalamaya yönelik PTT personelleri ile çalışmalara başlandı. Sarıgöl İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından düzenlenen operasyonla kutunun gönderildiği H.A. isimli şahıs gözaltına alındı. Karakola götürülen şüpheli H.A., kutunun kendisine ait olduğunu ve Hollanda’dan bir arkadaşının yolladığını söyledi.

Şüphelinin işlemleri tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94