banner83

Konteyner içinde saklanan zanlı jandarmadan kaçamadı

MANİSA'DA 4 AYRI SİLAHLI YARALAMA SUÇUNDAN HAKKINDA 6 YIL KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI BULUNAN VE UZUN ZAMANDIR ARANAN ZANLI, YUNUSEMRE JANDARMA EKİPLERİNİN YAPTIĞI KAPSAMLI VE TİTİZ ÇALIŞMA SONRASI SAKLANDIĞI KONTEYNER İÇİNDE ÜZERİNDEKİ RUHSATSIZ TABANCA İLE BİRLİKTE YAKALANDI.

Konteyner içinde saklanan zanlı jandarmadan kaçamadı
banner87

Manisa’da 4 ayrı silahlı yaralama suçundan hakkında 6 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve uzun zamandır aranan zanlı, Yunusemre jandarma ekiplerinin yaptığı kapsamlı ve titiz çalışma sonrası saklandığı konteyner içinde üzerindeki ruhsatsız tabanca ile birlikte yakalandı.

Manisa’da 4 ayrı ’ateşli silahla kasten yaralama’ suçundan hakkında 6 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve uzun zamandır aranan 50 yaşındaki İ.Ç.’nin yer değiştirmek maksadıyla Yunusemre ilçesine bağlı Uzunburun Mahallesi’ne gelerek gizlendiğini tespit eden Yunusemre İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri zanlıyı, Uzunburun Mahallesi girişinde bulunan inşaat şirketlerine ait bir konteyner içerisinde saklanırken yakalayarak gözaltına aldı. İ.Ç.’nin yapılan üst aramasında 7.65 mm çapında ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 7 adet fişek de ele geçirildi. Şüpheli İ.Ç. jandarma tarafından adli makamlara sevk edildi. Adli makamlarca tutuklanan İ.Ç. Şehzadeler E Tipi Kapalı Cezaevine teslim edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94