DÜNYA EVİNE GİRENLER Haberleri

BURCU VE TUNCAY ÇİFTİNİN MUTLU GÜNÜ
12 Ağustos 2017, 14:47 0
BURCU VE TUNCAY ÇİFTİNİN MUTLU GÜNÜ
Burcu Gözübüyük ve Tuncay Korutürk çifti, Tevfik Lav Tesisleri’nde gerçekleşen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdi.
AHMET SEMİH TAHT ÜZERİNDE DÜĞÜN ALANINA GELDİ
07 Ağustos 2017, 10:21 0
AHMET SEMİH TAHT ÜZERİNDE DÜĞÜN ALANINA GELDİ
Selim ve Nurgül Döler çifti de biricik oğulları Ahmet Semih Döler için Tevfik Lav Tesisleri Çamlık ve Kır Düğün Salonu’nda sünnet düğünü düzenledi. Ahmet Semih, düğün alanına taht üzerinde taşınarak getirildi.
UMUT’UN DİLLERE DESTAN SÜNNET DÜĞÜNÜ
05 Ağustos 2017, 11:00 0
UMUT’UN DİLLERE DESTAN SÜNNET DÜĞÜNÜ
“Allah’ın (c.c)emri, Peygamberimizin (s.a.v) sünnetini yerine getiriyoruz. Bu hayırlı günüme hepinizi bekliyoruz’ yazılı davetiyeyle misafirlerini Tevfik Lav Tesisleri Çamlık ve Kır Düğün Salonu’na çağıran Minik Umut Gürler’e, görkemli bir sünnet düğünü hazırlandı. Zümrüt yeşili ve beyazdan oluşan sünnet düğünü kıyafetinde çok yakışıklı olan Umut’a; annesi ve babası Sema&Mehmet Gürler, babaannesi Fatma Gürler, anneannesi ve dedesi Ayşe&Mustafa Candan ve onlarca davetli eşlik etti.
GÖKÇE İLE ALİ ŞAHİN  ÇİFTİNE RÜYA GİBİ DÜĞÜN
05 Ağustos 2017, 09:17 1
GÖKÇE İLE ALİ ŞAHİN ÇİFTİNE RÜYA GİBİ DÜĞÜN
Gökçe ile Ali Şahin çifti, Tevfik Lav Tesisleri Çamlık ve Kır Düğün Salonu’nda düzenledikleri düğünle, hayatlarını birleştirdiler. Ardıç ve Yakut aileleri aynı gece de hem kına gecesi hem de düğün heyecanını bir arada yaşadı.
TEVFİK LAV’ DA  YAĞMUR VE ADEM  ÇİFTİNE KINA GECESİ
29 Temmuz 2017, 16:48 0
TEVFİK LAV’ DA YAĞMUR VE ADEM ÇİFTİNE KINA GECESİ
Tevfik Lav Tesisleri Çamlık ve Kır Düğün Salonu geçtiğimiz günlerde güzel bir organizasyona daha ev sahipliği yaptı. Yağmur – Adem Emengen Çifti, düğün öncesi geleneksel kına merasiminiÇamlık Kır Düğün Salonunda yaptı.
SEMAZEN EŞLİĞİNDE MUHTEŞEM SÜNNET DÜĞÜNÜ
29 Temmuz 2017, 13:34 0
SEMAZEN EŞLİĞİNDE MUHTEŞEM SÜNNET DÜĞÜNÜ
Sema ve Salih Çalıdağ çiftinin biricik oğulları Tuncay Berk ve Aras’ın sünnet törenini Tevfik Lav Çamlık ve Kır Düğün salonunda yaptı.
SAKSAFON MÜZİĞİ  EŞLİĞİNDE  DÜNYA  EVİNE GİRDİLER
29 Temmuz 2017, 12:13 0
SAKSAFON MÜZİĞİ EŞLİĞİNDE DÜNYA EVİNE GİRDİLER
Ayşe – Mehmet Doğan ve Ayşe – Ramazan Kahramanlar Çiftlerinin biricik çocukları Emine – Onur Kahramanlar; geçtiğimiz günlerde Tevfik Lav Tesisleri Çamlık ve Kır Düğün Salonunda düzenlenen görkemli düğün töreni le dünya evine girdi. Mutlulukları yüzlerinden okunan çift; düğünlerine gelen misafirleri ile doyasıyla eğlendikleri bir gece geçirdi.
SAV AİLESİ'Nİ AK PARTİLİ YÖNETİCİLER YALNIZ BIRAKMADI
29 Temmuz 2017, 10:54 0
SAV AİLESİ'Nİ AK PARTİLİ YÖNETİCİLER YALNIZ BIRAKMADI
Manisa’nın tanınmış simalarından Mehmet Ali Sav ve Birgül Sav’ın biricik oğulları Can Sav hayatını Makbule Aksoy ile birleştirdi. Tevfik Lav Tesisleri’nde Çamlık ve Kır Düğün Salonu'nda yapılan nikah töreni ile dünya evine giren çifti AK Parti'li yöneticiler de yalnız bırakmadı.