Bakan Mustafa Varank Manisa’da Konuştu     

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 31 Mart Yerel Seçim sürecinin geride kaldığını belirterek, “Bu yeni dönemde hedeflerimize odaklanacağız. Tek bir gündemimiz var, ekonomimizi güçlendirmek, Türkiye’yi büyütmek. Bu yolda adımlarımızı kararlılıkla atacağız” dedi.  

Bakan Mustafa Varank Manisa’da Konuştu     
banner87
Japon firması ortaklığıyla Manisa Organize Sanayi Bölgesinde kurulan bir fabrikanın açılış töreninde konuşan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, fabrikanın Türk-Japon işbirliğinin örneği olduğunu söyledi.
    
  “BİZ BU DÖNEMİ REFORM VE ATILIM DÖNEMİ OLARAK GÖRÜYORUZ”
  Türkiye’nin 31 Mart yerel seçim sürecini geride bıraktığını belirten Bakan Varank, konuşmasına şöyle devam etti: "Bazı yerlerde yasal itiraz süreçleri devam ediyor, ancak büyük ölçüde başkanlar görevlerine başladı. Şimdi Türkiye’nin önünde 4 buçuk yıl seçimsiz bir dönem var. Biz bu dönemi reform ve atılım dönemi olarak görüyoruz. Bu yeni dönemde hedeflerimize odaklanacağız.Tek bir gündemimiz var, ekonomimizi güçlendirmek, Türkiye’yi büyütmek. Bu yolda adımlarımızı kararlılıkla atacağız. Milletimizin refahını yükseltecek, her alanda bağımsızlığımızı pekiştirecek politikalar üretmeye devam edeceğiz. Şunu açık ve net ifade etmek istiyorum. Türkiye olarak yönümüz katma değerli üretimdir, istihdamdır. Bu hedefimizden bir milim bile sapmadan, inşallah Türkiye’yi dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına sokacağız."
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94