banner83

BELEDİYE-İŞ SENDİKASI BASIM HATASI NEDENİYLE ÖZÜR DİLEDİ

BELEDİYE-İŞ SENDİKASI BASIM HATASI NEDENİYLE ÖZÜR DİLEDİ
banner87

Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası (BELEDİYE-İŞ), sendika üye kartlarının basımı aşamasında bir hata olduğunu belirterek üyelerden özür diledi.

Belediye-İŞ Sendikası  Manisa Şube Başkanı Gökay Sezgin konuyla ilgili şu basın bildirisini yayımladı;

“Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası (BELEDİYE-İŞ) olarak Şanlıurfa Birecik Belediyesi Fırat Hizmet Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketine ait 77 sendika üyemizin üyelik kartlarının basımı aşamasında sehven Birecik Belediyesi yerine Turgutlu Belediyesi ibaresi yer almıştır.

Söz konusu hatalı basılan ve aşağıda ismi verilen üyelerin üyelik kartlarının 54 tanesi geri toplanmış olup 23 adet üyelik kartı geri alınamamıştır. Kartların geri alınması için çalışmalarımız titizlikle devam etmektedir.

Sendikamız tarafından yapılan hatanın Turgutlu Belediyesi ile herhangi bir ilgisi bulunmamakta olup tüm sorumluluk sendikamıza aittir.

Ekte gönderilen belgelerde ismi yazılan kişilerin Şanlıurfa Birecik Belediyesi Fırat Hizmet Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinde çalıştıkları açıkça görülmektedir.

Yapılan hata en kısa sürede düzeltilerek konunun farklı bir amaç için kullanılmaması adına böyle bir basın açıklaması yapma gereği hasıl olmuştur.

Sehven yapılan bu hata nedeniyle tüm üyelerimizden özür dileriz.

İşçi kardeşlerimizin haklı mücadeleleri için bundan sonra çalışmalarımıza daha dikkatli bir şekilde devam edeceğimizi tüm kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 13:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94