ERDİNÇ ŞİRKETLER GRUBU’NDA 45’İNCİ YIL MUTLULUĞU

2 Haziran 1975 yılında kurulan ve geride bırakılan 45 yıla birçok başarılar sığdıran Erdinç Şirketler Grubu’nun çalışanları, şirketin kurucusu Erdinç Yumrukaya’ya sürpriz kutlama etkinliği düzenledi. Korona tedbirleri çerçevesinde, sosyal mesafe ve maske kuralı gözetilerek Cafe 236 Lounge’da gerçekleşen kutlamada, şirketin yöneticileri ve tüm çalışanları büyük bir aile pozu verdi.

ERDİNÇ ŞİRKETLER GRUBU’NDA  45’İNCİ YIL MUTLULUĞU
banner87

2 Haziran 1975 yılında ticaret hayatına başlayan Erdinç Şirketler Grubu’nun Kurucusu Erdinç Yumrukaya’ya ‘Sürpriz 45. Yıl Kutlaması’ yapıldı. Ofıs-Home, Milangaz, Agora Su, Kelebek Mutfak, ETV,  Denge Gazetesi, Cafe 236 Park ve Social Aid Digital Media yöneticileri ve çalışanlarının yer aldığı kutlamada, Erdinç Yumrukaya ve kadim dostu olan ortağı İsmail Çalışkan, 45 yıllık uzun ve meşakkatli yola nasıl çıktıklarını anlattılar.

BÜYÜK BİR AİLE OLMAYI HER ZAMAN BAŞARDIK

Şirketin kuruluş aşamalarından bahseden İsmail Çalışkan, 45 yılda yaşanan birçok krizlere rağmen nasıl ayakta kalmaya devam ettiklerini anlattı. Yaşanan hiçbir krizde işçi çıkarmadıklarını belirten Çalışkan, bunun son derece mutluluk verici bir duygu olduğunu söyledi. Erdinç Yumrukaya da 45 yıl öncesini ve geçen süredeki başarıları çalışanlarına anlattı. Yumrukaya; "Bugün Koronalı bir gün. Bugün geçmişe dönüp, yeniden hatırladık. Ufak tefek sıkıntılarımız oldu ama hemen aştık. Büyük bir aile olmayı her zaman başardık. Biz o günden bugüne kadar hep anlımızın akıyla çalıştık. Şimdi bir virüs süreci yaşıyoruz ama yine de hiçbir çalışma arkadaşımızı ailemizden ayırmadık. Bir ayrılık olmadı, olması da mümkün değil. Dolayısıyla bugün böyle bir 45 yılın mutluluğunu yaşıyoruz.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94