banner83

Karantinadan ayrılırken hatıra olarak 292 fidanı toprakla buluşturdular

KATAR’DAN TÜRKİYE’YE GETİRİLEN VE MANİSA'DA, KYK YUNUSEMRE ÖĞRENCİ YURDU’NDAKİ 14 GÜNLÜK KARANTİNA SÜRESİNİ TAMAMLAYAN 292 TÜRK VATANDAŞI MEMLEKETLERİNE UĞURLANDI. VATANDAŞLAR MEMLEKETLERİNE UĞURLANMADAN ÖNCE AFAD KOORDİNESİNDE 292 FİDAN DİKEREK HATIRA ORMANI OLUŞTURDU.

Karantinadan ayrılırken hatıra olarak 292 fidanı toprakla buluşturdular
banner87

Katar’dan Türkiye’ye getirilen ve Manisa’da, KYK Yunusemre Öğrenci Yurdu’ndaki 14 günlük karantina süresini tamamlayan 292 Türk vatandaşı memleketlerine uğurlandı. Vatandaşlar memleketlerine uğurlanmadan önce AFAD koordinesinde hatıra olarak 292 fidanı toprakla buluşturdu.

Türkiye’ye gelen 292 Türk vatandaşı Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi Yurtlar Kurumu Yunusemre Öğrenci Yurdu’nda 14 günlük karantina süresini tamamladı. Karantina süresince her türlü ihtiyaçları karşılanan vatandaşlar karantina altındayken sunulan hizmet sebebiyle duydukları memnuniyeti ifade ederek, Cumhurbaşkanlığı, Gençlik Spor Bakanlığı, KYK, Sağlık Bakanlığı ve ilgili personele teşekkür etti.

Hatıra olarak 292 fidan toprakla buluşturuldu

Manisa’da 14 gün boyunca karantina altında kalan vatandaşlar, AFAD ekiplerinin koordinesinde otobüsler ile ikametlerinin bulunduğu illere uğurlanmadan önce hatıra olarak 292 fidanı toprakla buluşturdu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94