banner83

MOBİL İLETİŞİM SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI ELE ALINDI

Mobil İletişim Araçları ve Bilgi Teknolojileri İş Adamları Derneği’nin (MOBİSAD) ilk kez düzenlendiği İl Temsilcileri Yıllık Değerlendirme Toplantısı gerçekleşti.

MOBİL İLETİŞİM SEKTÖRÜNÜN SORUNLARI ELE ALINDI
banner87

MOBİSAD’ın bu yıl ilkini düzenlediği “İl Temsilcileri Yıllık Değerlendirme Toplantısı’’ Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu’nun da katılımıyla gerçekleşti. Video konferans şeklinde gerçekleştirilen toplantı, MOBİSAD’ın ataması yapılmış 72 ilde ve atama çalışmaları süren diğer illerde bulunan temsilcilerini ve sektör mensuplarını bir araya getirdi. MOBİSAD Manisa İl Temsilcisi Öner Gürsel’in de aralarında yer aldığı il temsilcileri, mobil iletişim sektörü ile ilgili görüş ve önerilerini bu alanda kamunun en yetkili isimleri olan Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan ve BTK Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu’na ilk elden iletme fırsatı yakaladı.

SEKTÖRÜMÜZÜN HAK ETTİĞİ BÜYÜMEYE ULAŞMASINI AMAÇLIYORUZ”

MOBİSAD Başkanı Mustafa Kemal Turnacı etkinlikte yaptığı konuşmada şunları söyledi; ‘‘Bugün MOBİSAD’ın iletişim ağlarımızın adeta kalbinde bulunan Türkiye’nin her ilini bütünleştiren tek ses ve tek nefes olan kamu ve özel sektörü bir araya getirerek, sektörümüzün hak ettiği büyümeye ulaşmasını amaçlıyoruz. En son İstanbul üniversitesi ile hazırladığımız rapora göre 170 bin direkt 800 bin dolaylı istihdam oluşturuyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerem mersinli  Ak Parti manisa il yunus emre ilçe Tevfikiye Mahallesi yönetim kurulu üyesi hayırlı cumalar saygılar
Kerem mersinli Ak Parti manisa il yunus emre ilçe Tevfikiye Mahallesi yönetim kurulu üyesi hayırlı cumalar saygılar - 10 ay Önce

Hayırlı olsun inşAllah saygılar

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94