GEMLİ KARDEŞLERİN ACI GÜNÜ

Denizli ve Manisa cezaevinde tutuklu bulunan Murat-Umut ve Cesim Gemli kardeşler babalarının jandarma nezaretinde cenazeye geldi. Polis cenaze namazının kılınacağı cami önü ve çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı.

24 Ocak 2014 Cuma 22:25

Haber Merkezi

Manisa’da adam öldürme ve yaralama olaylarından Denizli ve Manisa cezaevlerinden hükümlü olan Murat, Cesim ve Umut Gemli kardeşler, 4,5 ay önce trafik kazası geçiren ve tedavi gördüğü Merkez Efendi Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitiren babası 84 yaşındaki Sait Gemli’nin cenazesine jandarma nezaretinde geldiler. Polis ve jandarma birimleri cenaze boyunca olası olaylara karşın çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. Gemli kardeşlerin bulunduğu cezaevi araçların çevresi kendilerini görebilmek isteyen yakınlarıyla dolup taştı.

Kılınan ikindi namazı sonrasında Gemli kardeşler babaları Sait Gemli’ye olan son görevlerini yerine getirmek için bulundukları araçlardan geniş çaplı güvenlik çemberi içerisinde indirildi. Çok sayıda yakının katıldığı cenaze namazının kılınmasının ardından Gemli kardeşler, babaların toprağa verileceği Kırtık Mezarlığı’na getirildi.

Anahtar Kelimeler: Manisa Haber,
Okunma: 5682
Yükleniyor...