Tanrıverdi Saruhanlı’da şoförlerle bir araya geldi

Saruhanlı 19 No’lu Sınırlı Sorumlu Taşıma Kooperatifi üyesi şoförlerle bir araya gelen AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi, “Büyükşehirlerde nasıl belediye toplu taşımacılıkta denetimli otobüsleriyle ve belediye otobüsleriyle hizmet veriyorsa Manisa’da da aynı sistem olacak” diye konuştu.

15 Ocak 2014 Çarşamba 16:07

‘Taşımacılık büyükşehirlerdeki gibi olacak’  

Engin ETİNGÜ-AK Parti Manisa Milletvekili ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tanrıverdi, Saruhanlı Belediyesi’ne ait Üzüm Otel’de düzenlenen kahvaltıya AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, İl Genel Meclisi Başkanı Hayrullah Solmaz, Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı ve teşkilat mensupları da katıldı.  Tanrıverdi, burada yaptığı konuşmada Manisa’nın 70 yıl sonra büyükşehir olması ihtimali varken yapılan çalışmalarla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ında onayıyla 70 yıl önceye aldıklarını kaydetti. Tanrıverdi, “ Büyükşehir yasasının çıkması için özellikle gayret gösterip Manisa’nında büyük şehir olmasını sağladım. Bu yasanın çıkmasında emeğim çoktur. Bunu değerli Manisalı hemşehrilerim için sağladım” diye konuştu.

ÇOK BÜYÜK PROJELERİMİZ VAR

Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da insan merkezli hizmet odaklı yönetim biçimini ortaya koyacaklarını dile getiren Tanrıverdi,  konuşmasına şöyle devam etti; “Bütün kirli oyunlara inat birliğimizi ve beraberliğimizi koruyacağız. İstikrar ve güveni sağlayan, ekonomik olarak Türkiye’yi büyüten, Dünya ülkeleri arasında itibarlı bir hale getiren, her bir vatandaşımızı onurlu bir vatandaş haline getiren Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Ak Parti iktidarının kesinlikle karizmasını çizdirmeyeceğiz. 30 Mart seçimlerinde sandıkları patlatacağız. Siz değerli taşıma firması olan şoför kardeşlerimiz. Taşıma işi yapan değerli arkadaşlarımız artık büyük şehirlerde olduğu gibi Manisa’da da toplu taşıma sistemi uygulanacak bunuda büyükşehirlerde olduğu gibi denetimli halk otobüsü sistemiyle yapacağız. Manisa’nın Saruhanlı ilçesi de Selendi ilçeside büyük şehir hizmetlerinden faydalanacak. Belediyecilik Bizim işimiz ustamız Recep Tayyip Erdoğan biliyorsunuz daha önce İstanbul ‘da belediye başkanlığı yaptı. Biz belediyecilik ve hizmet konusunda milletimize en güzel hizmeti vereceğiz. Bunu Manisalılar da çok iyi biliyor. Çok büyük projelerimiz var. Bizim yapacaklarımızı muhalefet hayal bile edemiyor”

Anahtar Kelimeler: Manisa Haber,
Okunma: 871
Yükleniyor...