VATAN BİLGİSAYAR MANİSA'DA

Vatan Bilgisayar, Ege Bölgesi'ndeki yatırımlarını artırarak 63'ncü mağazasını Manisa'da açtı. Vatan Bilgisayar, teknoloji severlere Manisa Mağazası'nın açılışına özel % 25 indirim ve Bonus ile Axess kredi kartı sahiplerine 10 taksit fırsatı sunuyor. Vatan Bilgisayar Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Vatan ikinci baskısını çıkardığı ve vatan bilgisayarın sıra dışı öyküsünü yansıtan ‘bu vatan için neler yapmadık ki ? “ kitabını mağazaya gelen tüm müşterilerine takdim etti.

14 Aralık 2012 Cuma 18:30
Türkiye’nin en tanınmış teknoloji marketi Vatan Bilgisayar, Manisa’da şube açtı. Vatan Bilgisayar’ın açılış gününe özel  % 25 indirimi nedeniyle, sabahın erken saatlerinde  binlerce vatandaş mağazaya akın etti.  Vatandaşın indirimli teknoloji ürünlerine sahip olabilme isteği, açılışı gerçekleştirilen Vatan Bilgisayar’ın çok kısa sürede yüzlerce satış yapmasına ortam hazırladı. 

Bahtiyar Tosunbaş Bulvarı’nda 

Türkiye'yi ilk kez "Teknoloji Hiperstore" kavramı ile tanıştıran Vatan Bilgisayar, Hafsa Sultan Mahallesi Bahtiyar Tosunbaş Bulvarı üzerinde 2000 metre kare alan üzerinde hizmete girdi.  Vatan Bilgisayar 50 kişi  istihdam ediyor. Vatan Computer mağazasına akın eden müşterilere üç gün boyunca satın alacakları ürünlerde,  yüzde 25 oranından indirim uygulanacak.

Yüzde 25 kampanya 

Manisa Hiperstore'un açılışına özel 14-16 Aralık tarihleri arasında sunulan kampanyada; televizyon, cep telefonu, masaüstü bilgisayar, notebook, yazıcı, fotoğraf makinesi, kamera gibi ürünlerin yanı sıra, küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri ile mutfak aletleri gibi 12 binin üzerinde teknoloji ürünü yer alıyor. Her türlü teknoloji ihtiyacı için bu cazip indirim ve taksit fırsatı sadece üç gün geçerli olacak.

Uzman personel karşılıyor

Teknoloji severleri tüm mağazalarında olduğu gibi Manisa Hiperstore'da da ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda en uygun ürüne yönlendiren satış danışmanları, Vatan Akademi'de yaklaşık 30 gün boyunca teorik ve pratik eğitim gören uzman personellerden oluşuyor. 

Kampanyalar talebi arttırıyor

Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan Manisa Hiperstore'un  açılışı ile ilgili olarak "Vatan Bilgisayar olarak bugüne kadar teknoloji perakendeciliğinde gerek ürün çeşitliliği, gerek sunum, gerek müşteri ilişkileri gerekse cazip indirim kampanyaları ile her zaman iddialı olduk. Açılan her yeni mağazamızla birlikte tüm ürünlerde yaptığımız indirim kampanyamıza ilgi ve talep artıyor. Bugün, Manisalıları teknolojide en uygun fiyatla müşteri ilişkileri kalitesini sunan yeni mağazamızla buluşturmaktan mutluyum" diye konuştu. 
 
Teknoloji en cazip fiyatlarla

1983 yılından beri uzman teknoloji ekibiyle en iyi hizmeti sunan, Vatan Bilgisayar en seçkin dünya markalarını bünyesinde toplayarak, 12 binin üzerinde ürün yelpazesiyle Manisalıların elektronik eşya ihtiyaçlarını karşılayacak.  Hasan Vatan satış  felsefelerini  "en kaliteli teknolojiyi, en cazip fiyatlarla" şeklinde betimledi. 

63 mağaza, 2 bin 800 çalışan 

Vatan Computer mağazalar zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Vatan, Türkiye genelinde 63 mağaza zincirinde, toplamda 2800 çalışanı olduğuna  vugu yaparak, mağazalarının bölge müdürlükleri başta olmak üzere, yöneticilerinin tümünün 30 yıl önce birlikte yola çıkan kişilerden oluştuğunun altını çizdi. 

Hedef 100 mağaza

Hasan Vatan hedeflerinde 100. Mağazayı da kurmak olduğuna vurgu yaparak;”2013 yılında Türkiye ‘de 100. mağazamızı hedefliyoruz. İnanın bugün için Doğu’nun en büyük ili olan Van başta olmak üzere, 17 şehirde mağaza yeri arıyoruz” diye konuştu. 

Hasan Vatan birde kitap çıkardı 

Hasan Vatan, ikinci baskısını çıkardığı vatan bilgisayarın sıra dışı öyküsünü yansıtan ‘bu vatan için neler yapmadık ki ? “ kitabını mağazaya  gelen tüm müşterilerine takdim etti. 

Açılış sonrası yemekte buluştular 
Vatan Bilgisayar’ın Manisa Şubesi açılışından sonra Palandöken Cağ Kebabı Restaurant’ta bir öğle yemeği düzenlendi. Yemeğe; Vatan Computer Genel Müdürü Hasan Vatan, KAR-TAŞ Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanları Müştak Taşdemir ve Kenan Karakurt, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Celal Karakurt ve Sait Taşdemir, Mali Müşavir Kadri Arslan, Baba Mehmet Ali Karakurt, Murat Taşdemir ile Vatan Computer Genel Müdürü Hasan Vatan’ın yakın arkadaşları ile dostları katıldı. 
Yükleniyor...