HÜMANİZM BİLİNCİNE ULAŞMAK SURETİYLE UYANIYOR İNSANLIK!

Bir küçük virüs gelir, bir dokunur ve dünyayı değiştirir!
 
 İçinden geçtiğimiz süreçte; "Korku" frekansını, "Kölelik" zeminine getirmek isteyen olumsuz duygu ve düşüncelere izin vermeden, İNSAN olmanın DAYANILMAZ HAFİFLİĞİNİ yaşayacağınız, SEVGİ frekansına yapabiliyor musunuz ayarlarınızı?

Sevgi frekansınız mı yoksa korku frekansınız mı daha daha etkin bu dönemde?
 
Bugüne kadar neleri gereksiz yere tükettik acaba?
Maddi manevi, aşırı tüketim, aşırı olan her durum yerini, SÜKUN haline bırakmak suretiyle, "Bilinç" ve  "Bilgi dağarcığı" genişleme bandına geçiyor adeta!
 
Ve tabii; bir nevi 7 uyuyanlar uyanıyor desek hiçte yanlış olmaz sanki...
 
Bedensel KEHF mağaranızda, 7 uyuyanların uyanma vakti mi geldi yoksa?
 
Tam da bu dönemde; "İnsanlığa, hakikate, gerçekliğe, iyiliğe, doğruluğa, samimiyete, hümanistliğe ve zihnimizin katman katman derinliklerindeki karanlıkları aydınlatacak entelektüelliğe daha bir ihtiyacımız var sanki!
 
Dünya, korkunun yükselttiği sessizliğe bürünmüşken; zengin, fakir, kadın erkek, iyi kötü, güzel çirkin, din, dil, ırk ayırt etmeden sevin," diye; gökyüzünden yerlere kadar inen o sesi, herkes duyabiliyor mu artık?
 
Karanlıkla yüzleşmek gerekir ki; aydınlanma da gerçekleşsin. Bu sistematik durumla, teknolojik bir çağa geçiş aydınlanmayı da hızlandırıyor elbet! Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı bir döneme adımlar atılırken, "Cehalet zincirleri" de kırılıyor mu dersiniz?
 
Pek tabii İNSAN olabilmek için, DÜNYA ve DIŞINDAKİ bir sürü frekansı görebilmek için, bilinç katmanlarını aşmak gerekir ki; bunun için zihinsel bir ayarlamadan, kolektif surette geçerek 'BİLİNÇ ve BEDEN DETOKSU' da yapmak gerekir...
 
Unutmayın! Korkular, ateş gibi insanın kanında dolaşarak; onları yerli yersiz hasta edebilme potansiyeline sahiptir! Korkulara teslim mi olacaksın?
 
Elbette ki, "Yaşam enerjisi" bu süreçte çok önemlidir... Zira yaşam enerjinizi yükseltirseniz; kalıpları kıracaksınız. Bu durumda hem korkularınıza, hem fiziksel, hem de ruhsal hastalıklara esir de olmazsınız.
 
Haydi! Etrafınızda, olup biten her şeyi iyice inceleyin ve gerekli dersleri çıkartın. İncelerken de BAKMAK yerine GÖRMEYE niyet edin!
 
Pek tabii görmeyi niyet ettiğiniz vakit; her yeri CENNET gibi görmeyi, hissetmeyi ve yaşamayı da öğreneceksiniz.
 
Gerçekleri görmekten kaçmayın ve büyük resmi görün! Aydın olmanın ereği; gerçekleri görerek, onları kolektife yansıtabilmekten geçer.....
 
Hümanistliğe, aydınlanmaya açılsın tüm kapılarınız. Karanlık bilinçten entelektüel bilince uyanmak dileği ile... Sağlıcakla kalın.
 
YORUM EKLE