İYİ PARTİ VE SAYIN AKŞENER'İ ANLAMAK


Yavuz ELBiRLER

Yavuz ELBiRLER

19 Ağustos 2019, 14:04

Her gün artan dozda, İYİ Parti ve lideri Sayın Meral Akşener ile yakın çalışma arkadaşları hakkında, bir kara propaganda yürütülmektedir.
Diğer Siyasi Partiler ve onların bağlılarının aleyhte propaganda ve eleştirilerini anlayabilir ve bir ölçüde hakta verebiliriz.
Bu Milli terbiyemize, örf ve adetlerimize uygun bir dil ve üslup ile yapıldığı sürece anlaşılabilir ve haklı görülebilir.
Ancak sürdürülen Kamu Diplomasisinin (psikolojik harekat-psikolojik savaş- algı operasyonu) gün geçtikçe hakarete varan, küçümseyen, aşağılayan, haksız ithamlarla sürdürülen ve nerede ise toplumun bütününü İYİ Parti aleyhinde etkileyen, bu günkü tabirle olumsuz bir algı operasyonu halini aldığı, maalesef İYI PARTİ için de birilerinin de değişik saikler ile alet oldukları üzüntü ile görülmektedir.
Aleyhte sürdürülen bu operasyona rağmen son genel seçim ve akabin de Yerel Seçimler de alınan sonuç bu algı operasyonunun bir ölçüde ters teptiğini göstermektedir.
İYİ PARTİ
Kurulduğu günden bu güne; Ebed-Ezel Türk Devleti inancına sahip,
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kuruluş felsefesine bilerek inanmış ve bu felsefeden sapmamayı ilke edinmiş,
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Temel İlkelerine bağlı,
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Üniter yapısını muhafaza etmekte kararlı,
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin temelinin binlerce yılda oluşan Türk-İslam Kültürü-Milli Kültürümüz dolaysıyla Milli Kimliğimiz olduğunu bilir, benimser, korur ve korumaya yemin etmiş,
Türk Milleti ve Türk Devleti adına çizgisinden geri adım atmayan,
Küresel sermaye sisteminin kontrolüne girmeyi kabul etmeyen,
Türk Milleti adına, inançlarından taviz vermeden, tavır sergileyen inanmış insanların partisidir.
MERAL AKŞENER HANIMEFENDİ
Nezaketten, efendilikten gittikçe uzaklaşılan günümüzde, yaşantısı, görünümü, hal ve hareketleri, sözleri, fikirleri ve uygulamaları ile özlediğimiz, takdir ve hanımlar tarafından örnek alınan, bir Türk Hanımıdır.
O, Türk Milliyetçiliği Ülküsünü hayatının her safhasın da özümseyerek, temel değerler ile beslenerek büyümüştür.
O, dik duruşu ile hiç bir zaman, hiç bir şekilde haksızlığa ödün vermemiştir.
O, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ve Türk Milletinin temel değerlerini, her türlü yıpratma hareketine karşı şuurla savunmuş ve savunacaktır.
İYI Parti, İyi bir Türkiye ideali ile: Vahşi Batının Şark Politikası, Büyük Orta Doğu Projesi, Çözüm Projesi ve bizi hedef alan bütün şer odaklardan beslenen güçler karşısında bir engel olarak görülmektedir.
Öncelikle İYİ Partiye gönül veren her bireyin Sayın Akşener'i iyi dinlemeleri, okumaları, anlamaları, Türkiye'nin ufkun da yeniden doğan GÜNEŞ'i karartma faaliyetlerinin karşısın da iyi niyet ve bilgi ile durmaları gerekliliğine inanıyoruz.
Haddimiz olmayarak, böyle biline, böyle anlatıla diyoruz.
Selam ve Dua ile
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.