18 MART’TA 27 DERECEDE DOLUNAY BAŞAK BURCUNDA DOĞUYOR

18 MART’TA 27 DERECEDE DOLUNAY BAŞAK BURCUNDA DOĞUYOR
banner87

Sevgili Manisa’da Denge Gazetesi Okuyucularımız;

Gezegenlerin kombinasyonuyla Gökkube’de Ay Aslan burcunda haftaya giriş yapıyoruz. Aslan burcu konuları; eğlence konuları, aşk hayatı, çocuklar ile ilgili konu ve olaylar, sanatsal faaliyetler önemli olacak. Egomuzun ön planda olduğu bir gün olacak. Hayatı organize etmekten mutluluk duyacağız. Aslan burcu astrolojide liderler ile bağlantılı, bizi yöneten insanlarla çok bağlantılı olduğu için politika, liderler, liderlerin sahne alması, egolar, ön planda olabilir. Perşembe günü Merkür’ün Uranüs ile olumlu açısı var. Değişikliklere ve farklılıklara olumlu gözlerle bakacağımız, öğrenmek, deneyimlemek, keşfetmek için hızlı hareket edeceğiz.

****

18 Mart Cuma günü, saat:10.17’de, 27 derecede Dolunay Başak burcuna doğuyor. Aynı gün Ay ve Neptün karşıtlığı bizleri uyarıyor. Biraz karışık duygular içerisine sürüklenebiliriz. Aşırı hayalperestliğe doğru kayabiliriz. Günlük işlerimizde, düşüncelerimizde planlamalar yaparken yanlış anlaşılmalara açık olabiliriz. O yüzden lütfen Ay’ın 18’inde memnun kalmadığımız, huzursuz, mutsuz olduğumuz olaylara, konulara, kişilere karşı ansızın düşünmeden hatalı sözler ve laflar etmemeliyiz. Bu enerjiyle yanlış anlaşılabilir, yoğun duygusallığa girebiliriz. Transit Ay ve Neptün kombinasyonu o gün duygularımızın aşırı derecede yoğunlaşmasına etki edebilir. Duygusal olayların derinliğine inebiliriz. Transit Satürn ve Güney Ay düğümü arasında kombinasyonuyla kader geçmişte yaptığımız her şeyi önümüze getirebilir. Bazı kapıları kapatırken, bazı kapıları yeniden açmak durumunda kalabiliriz. Birçok konuda duygu açısından zorlanmalar yaşayabiliriz. 1 Nisan’ a kadar olan süre içerisinde dolduruşlara gelmemeye, spekülasyon içeren konuların içerisinde bulunmamaya özen gösterelim.

14 MART – 20 MART HAFTALIK BURÇLAR

Koç

Sevgili Koçlar yükselen Koçlar bu hafta, haftaya başlarken tarzınızda görselliğinizde değişimler yapabilirsiniz. İmajsal olarak yenilenmek size iyi gelirken yaşam enerjinizin de yükseldiğini hissedeceksiniz. Pazar günü Güneş’in burcunuza geçmesiyle enerjinize enerji katacaksınız.

Boğa

Sevgili Boğalar yükselen Boğalar bu hafta, biraz alınganlığınız ve dalgınlığınız artabilir. İlişkiler ve iletişim konusunda gergin olmanız olası. Aile ilişkilerinizde de iletişim eksikliğine müsaade etmeyin. İkili ilişkilerde ise kalbiniz boşsa dolunay yeni bir aşk getirebilir.

İkizler

Sevgili İkizler yükselen İkizler bu hafta, sosyal ilişkileriniz ve iletişimleriniz konusunda size göre anlamsız bazı gerginlikler yaşayarak kendinizi üzmemeye özen gösterin. Olumlu düşüncelerle enerjinizi lütfen yükseltin. Kariyer ve iş alanında ise çalışkanlığınız sayesinde büyük başarılar elde edeceksiniz.

Yengeç

Sevgili Yengeçler yükselen Yengeçler bu hafta, aşk ikili ilişkilerde kırgınlıklarınızın sona ereceği, küstüklerinizin biteceği, iletişimde geçinemediğiniz kişilerle uzlaşmaya ve anlaşmaya adım atacağınız bir süreciniz başlıyor. İletişim sorunlarınız ortadan kalkıyor.

Aslan

Sevgili Aslanlar yükselen Aslanlar bu hafta, yeni haftaya başlarken kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Ev, aile, yuva alanında zıtlıklar yaşamanız olası. Maddi ve finansal alanda alacaklarınızı elde etmek için verdiğiniz mücadelelerin karşılığını alacaksınız.

Başak

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar bu hafta, bu dönem hayatınızı yeniden inşa etmek yeniden yapılandırmak için harekete geçebilirsiniz. Yaşamınızda uygun bir yapı ve anlam vermek için zamanı çok düzgün kullanmaya özen gösterin. Planlı ve programlı hareket etmelisiniz.

Terazi

Sevgili Teraziler yükselen Teraziler bu hafta, Ev aile yuva alanında aile bireyleri ile düşüncelerinizi fikir ayrılıkları ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Sert tavırlar ve konuşmalar sergilememeye özen gösterin. Bazı arkadaşlarınızın düşmanlıklarıyla yüzleşebilirsiniz.

Akrep

Sevgili Akrepler yükselen Akrepler bu hafta, kendinizi agresif ve sinirli hissedebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilere anlatmak istediklerinizi anlatabilir ama anlaşılmamanızla çileden çıkabilirsiniz. Aşk hayatınızda partnerinize baskı kurmamaya özen gösterin.

Yay

Sevgili Yaylar yükselen Yaylar bu hafta, sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınızda sürekli kendini anlatan kişilerden çok sıkılacaksınız ve bu insanlardan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Egoya hiç tahammülünüzün olmadığı bir süreçtesiniz. Kariyer ve iş alanında önemli radikal değişimler yaşamanız olumlu yönde söz konusu.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar yükselen Oğlaklar bu hafta, kesinlikle artık çevrenizdeki kişilere taviz vermeyecek daha sizi kırmalarını istemeyeceksiniz. İş ve çalışma hayatınızda uzun bir süredir mücadele verip karşılığını almak istediğiniz beklentilerinizi istediğiniz gibi elde edeceksiniz. Adeta şansınızın döndüğünün farkına varacaksınız.

Kova

Sevgili Kovalar yükselen Kovalar bu hafta, çevrenizde bazı kişilerin kıskançlık enerjisinden dolayı bir dedikodu duyabilirsiniz. Bu durumu çok ciddiye almanız işlerinizin aksamasına neden olabilir. İnsanların sizinle rekabete girmesi sizi üzmesin ve korkutmasın.

Balık

Sevgili Balıklar yükselen Balıklar bu hafta, ikili ilişkilerde aşk ilişkilerinizde yapıcı olmaya özen gösterdiğiniz takdirde kendinizi güvende hissedeceksiniz. İş alanında konum ve kariyer olarak sizden tecrübeli kişileri lütfen önemseyin fikir alışverişi içerisinde olmaktan çekinmeyin.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2022, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94