ASTROLOJİK TAKVİMİN BAŞLANGICI EKİNOKS…

ASTROLOJİK TAKVİMİN BAŞLANGICI EKİNOKS…
banner87

Sevgili Manisa’da Denge Gazetesi Okuyucularımız;

Gezegenlerin kombinasyonuyla gökkube’de  Ay Akrep burcunda haftaya giriş yapıyoruz. Pazartesi ve Salı günleri Ay Akrep burcunda seyahatine devam ediyor. İlk iki gün mücadeleci, sezgisel, gözlemci olacağız. Çarşamba günü itibariyle Ay Yay burcuna geçişini yapıyor olacak. Böylece zıt açıların gökyüzünde olması nedeniyle Çarşamba gününe özellikle dikkat etmeliyiz. Risk almak, harekete geçmek içgüdüsüyle davranarak, ani, keskin çıkışlar da yapabiliriz. Çarşamba günü bizler için fiziksel anlamda pozitif enerjili bir gün olurken, dikkatli olmazsak eğer riskli bir günde yaşayabiliriz. Ekinoks, astroloji yeni yılının başlangıcıdır. 20 Mart Pazar günü Kuzey Yarım Küre’de Güneş’in Koç burcuna geçişiyle astrolojinin yeni yılı başlıyor.  Gökkube artık uyanışa geçiyor. Hareketlenme, harekete geçme, savaşçı, mücadeleci enerjiyi bize hatırlatıyor. Enerjisel anlamda yükselmeye başlayacağımız bir döneme adım atıyoruz. Spora başlamak, aktif olarak yaşamın içerisinde bulunmak içinde doğru bir dönemdeyiz. İlkbahar ekinoksu; yeniden doğuşu ve yeni başlangıçları, enerjimizin tazelenmesini sağlayacak. Hayatlarımızda güzel değişimleri getirecek olan ilkbahar, doğanın uyanışıyla birlikte bizlerinde enerjisini yenileyecek. Aynı zamanda 21 Mart Pazartesi, bugün Merkür Jüpiter’e Balık burcunda kavuşuyor. Güzel açılar yapıyor. Müjdeli, iyi, güzel haberler alacağımız bir gündeyiz. Sınavlar, seyahatler, organizasyonlar, önemli toplantılar, görüşmelerle ilgili güzel kararlar alabiliriz.

Bu hafta Merkür Balık burcunda seyahatine devam ettiği için dalgınlıklarımız, unutkanlıklarımız devam ediyor. Perşembe günü de Balık burcundaki Merkür ile Balık burcundaki Neptün kavuşum yapıyor. Dikkat dağınıklıkları, daha çok inanma, kanma, dolandırıcılık, yalanlar, ihanetler, skandal durumlar, karar verememeler, belirsizlikler olabilir. Farklı açıdan ise sezgisel anlamda çok güçlü olacağız. Fakat rasyonel, net olamayabiliriz. Bu nedenle büyük yatırımlarımızı bu dönemde yapmamaya özen göstermeliyiz. Gördüğümüz ve duyduğumuz şeyler yanıltıcı olabilir. Sorgulamadan hemen inanmamalıyız. Bu dönemde verilen her söze de inanmamalıyız. Verilen sözler tutulamayabilir. Sözde vermemeliyiz. Bize verilen sözlere de inanmamalıyız. Aldığımız kararlara dikkat etmeliyiz. Şifa çalışmaları, dua ve meditasyon çalışmaları yapabiliriz.

Salı – Perşembe arası, aynı günlerde, özellikle Çarşamba günü Mars Uranüs karesi oluşuyor. Bu dönemde ise; cesur olmayı, risk almayı destekleyen bir açıdır. Yıkıcı, zorlayıcı enerjileri de içermektedir. Hız yaptığımız işlerimizde çok dikkatli, tedbirli olmalıyız. Özellikle trafik de hız yapmamaya özen göstermeliyiz. Mutfakta, ev kazalarına, elimizi, kolumuzu kesmemeğe dikkat etmeliyiz. Uçak kazalarını, elektrik, internet, dijital alanlar, siber saldırılar ile ilgili problemleri de Mars Uranüs kare açıları anlatır. İletişimsel anlamda da ister istemez kavgacı durumların içerisinde bulunabilir. Bu nedenle mümkün olduğu kadar izole ve sakin olmalıyız. Fazla keskin davranışlar sergileyebiliriz. Gereksiz risk almamalıyız. Kısıtlamalara karşı da özgürlük arayışında olabiliriz. Çarşamba gününe özellikle dikkat etmeliyiz. Gökyüzü açıları nedeniyle bir yanıyla dikkatimiz dağınık olurken, bir yanıyla da enerjimiz yüksek bir şekilde ani davranışlar içerisinde olacağız. Birbirinin tam zıttı enerjilerin olduğu bir haftadayız. Bu nedenle önemli kararlarımızı bu hafta almamak, ertelemek çok doğru bir tercih olacaktır.

Hafta sonu, Cumartesi ve Pazar günlerinde Venüs, Satürn kavuşumları gerçekleşecek. Daha ciddi kararlar alarak, anlamlı konuşmalar yapacağımız günlerdeyiz. Parayla ilgili ciddi kararlar alarak yatırımlar oluşturabiliriz ya da paramızla ilgili eksik yönleri net bir şekilde görerek, farkındalık yaşayabiliriz. İkili ilişkilerde de daha durağan bir dönemdeyiz. Hafta sonu Merkür’ün Plüton ile 60’lık açısıyla birlikte ikna kabiliyeti, derinlemesine araştırma yapmak, gizli konuları ortaya çıkarmak için destekleyici etkiler altındayız.

Pazar günü 27 Mart itibariyle Merkür Koç burcuna geçiyor. Dalgınlık, unutkanlıklarla geçirdiğimiz bir

3 haftayı arkamızda bırakıyoruz. Pazar gününden sonra zihnimizde karmaşıklık, bulanıklık dağılıyor. Hem Güneş hem de Merkür’ün Koç burcuna geçişiyle daha keskin bir zihinle hareket etmeye başlayacağız. Belirsizliklerden arınarak zihinsel anlamda net olacağız. Haftanın özellikle ilk 4 günü zihinsel olarak çok dağınık, zihinsel olarak çok enerjik olacağımız için yanılmalara, kandırılmaya, kazalara, risk aldığımız davranışlardan dolayı zarar görmeye açık olacağız. Hafta sonuyla birlikte ilişkiler ve finansal anlamda durağan ve sert, katı olduğumuz bir süreci yaşayabiliriz. Pazar günü itibariyle zihnimizdeki soru işaretleri kendini netliğe bırakıyor olacak. Başak Dolunay’ın etkisi yoğun duygusallık etkisini azaltmasına rağmen devam ediyor. Bu haftamızı hayatın akışında yaşamaya özen göstermeliyiz. Ciddi kararlar almamalıyız. İlkbahar Ekinoks’u ile birlikte astroloji yeni yılı başlıyor. Haftaya Pazartesi görüşünceye kadar hep enerjinizi yüksek tutun. Öpüyorum sizleri…

21 MART – 27 MART HAFTALIK BURÇLAR

Koç

Sevgili Koçlar yükselen Koçlar bu hafta, sosyal çevre ve arkadaş ilişkilerinde hareketli bir hafta geçirebilirsiniz. Özellikle bir araya geldiğiniz dostlarınızla hareketli organizasyonlara katılabilirsiniz. İş kariyerde ise sağlam adımlar atmaya kararlı olacaksınız.

Boğa

Sevgili Boğalar yükselen Boğalar bu hafta, iş arkadaşlarınız ile özellikle kadın figürleri ile bazı iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Aşkla ilgili ilişkide ise süregelen bir beraberliğe sahipseniz ilgisiz tavrınız partnerinizin sizi yanlış anlamasına neden olabilir. Aman dikkat edin.

İkizler

Sevgili İkizler yükselen İkizler bu hafta, işiniz gereği yaşamınızda hukuksal konularda haklarını elde etmek için başladığınız mücadeleler varsa hızlı bir şekilde sonuçlarını görebilirsiniz. Maddi finans alanında ise alma verme dengesini kurmanız gereken bir haftadasınız.

Yengeç

Sevgili Yengeçler yükselen Yengeçler bu hafta, iş ve kariyer hayatınızda çabaladığınız, mücadele ettiğiniz, yorulduğunuz, yıprandığınız her şeyin sonucunu elde edeceksiniz. Aşk ve ikili ilişkilerde ise partnerinizin sizi baskılamasına müsaade etmeyin.

Aslan

Sevgili Aslanlar yükselen Aslanlar bu hafta, ikili ilişkilerinizde geçmiş hayat konular tekrar gündeminizi etkileyebilir. Lütfen sakin olun.  Aşk ve ikili ilişkide ise partnerinizi değiştirmeye çalışmayın. Maddi konularda başarılı olacağınız bir süreçtesiniz.

Başak

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar bu hafta, gezegenlerin kombinasyonu ikili ilişkiler ve aşk ilişkisinde partnerinizle aranızdaki problemleri büyütmemeye özen gösterin. İş ve parasal konularda artan ödemeler gelecek konusunda sizi karamsarlığa sürüklemesin.

Terazi

Sevgili Teraziler yükselen Teraziler bu hafta, aşk hayatınızda ve mevcut bir aile düzeninizde evliliğe sahipseniz, eşinizle aranızdaki problemler ile flu duyguları aşacaksınız. Karşılıklı birbirinize güven duyacaksınız. Kariyerinize ve meslek hayatınızda ise önce önümüze gelen fırsatları zamanında değerlendirmeye özen gösterin.

Akrep

Sevgili Akrepler yükselen Akrepler bu hafta, kendinize verdiğiniz değerin artması ile birlikte muazzam derecede yaşam yolunuzda güven duygunuzla yol alacaksınız. Kariyer ve iş alanında ise artık yeteneklerinize daha uygun olan işlerde görev almak, çalışmak isteyeceksiniz.

Yay

Sevgili Yaylar yükselen Yaylar bu hafta, hedeflerinizi net belirlediğiniz bu süreçte askıda kalan yarım kalan işlerimizi tamamlıyorsunuz ve uzun süredir hiç hissetmediğiniz şanslılık duygusuyla kendinize duyduğunuz güveni de arttırıyorsunuz. Aşk hayatınızda geçmişi mevzu etmeyin.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar yükselen Oğlaklar bu hafta, İş hayatınızdaki yoğunluk özel hayatınızı ihmal etmenize neden olabilir. Unutmayın herkes tercih ettiği hayatı yaşar. Çalışın planlı olun ama partnerinizi ihmal etmeyin. Sıhhatiniz ve sağlığınız konusunda ciltle ilgili problemlere dikkat edin.

Kova

Sevgili Kovalar yükselen Kovalar bu hafta, geçmişten bu yana sizi kaygılandıran huzursuz eden bir çok duygudan arınmakla birlikte üzerinizdeki yükleri atarak huzur bulacaksınız. Aşk hayatınızda geçmişteki kişilerin geri dönüşlerine asla izin vermeyin.

Balık

Sevgili Balıklar yükselen Balıklar bu hafta, bu dönem hiçbir konuda denenmişi denemeye, özellikle parasal konularda yatırım yapmayı planlıyorsanız araştırmacı olmaya özen gösterin. Maddiyat sizin için ikinci planda kalmasın. Aşk hayatınızda yersiz kıskançlıklardan başınız ağrıyabilir.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2022, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94