KOVA BURCUNDA MARS SATÜRN KAVUŞUYOR... DURMAMIZ GEREKİYORSA DURMALIYIZ, ZORLAMAMALIYIZ…

KOVA BURCUNDA MARS SATÜRN KAVUŞUYOR... DURMAMIZ GEREKİYORSA DURMALIYIZ, ZORLAMAMALIYIZ…
banner87

Sevgili Manisa’da Denge Gazetesi Okuyucularımız;

Gezegenlerin kombinasyonuyla gökkube’de  Ay Boğa burcunda haftaya giriş yapıyoruz. Huzurlu bir ruh haliyle haftamıza başlıyoruz. Ay Boğa burcunda asaletli konumda olduğu için duygu ve düşüncelerimiz huzurlu olacaktır. Güvenlik bizler için önemli olmasıyla birlikte parasal konular, maddi konularda kendimizi güvene almaya çalışacağımız bir haftadayız. 5 Nisan Salı günü Mars ve Satürn kavuşumu devreye girecek. 2 yıl önce Kova burcunda kavuşumu gerçekleşen Mars ve Satürn ile birlikte tüm dünyada yaşadığımız pandemi sürecinin başlangıcı gerçekleşmişti. Şimdi ise Kova burcunda 22 derece gerçekleşen Mars ve Satürn kavuşumuyla birlikte, kariyer, meslek, işlerimizle ilgili konular, pandemiyle ilgili konular devreye girebilir. Dijital alanda olabilecek salgınlar, bilgisayar virüsleri, enerji sıkıntıları, elektrik kesintileri gibi sorunları dünya genelinde yaşayabiliriz. Gökyüzünde durma enerjisi hâkim olacak. Durmamız gerekiyorsa durmalıyız. Direnmek yerine akışta kalmalıyız. Astrolojide kötücül olarak adlandırılan 2 gezegenin kavuşumu 12. Evde kapalı alan dediğimiz bir bölümde gerçekleştiği için yapı ve düzenle ilgili sıkıntı ve problemleri karşımıza getirebilir. Bu açı askeri yönetimlerde sıkıntılar, tarım, ziraat, depremlerle ilgilidir. Enerjisel olarak ilerlemiyor gibi hissedeceğiz. Kemik problemleri, düşmeler, sakarlıklar, damar sıkıntıları, kalp dolaşım sistemleri ile ilgili problemlerimiz varsa önlem ve tedbirlerimizi alarak, rutin hayatımızda kullanmamız gereken ilaçlarımızı unutmamalıyız ve ihmal etmemeliyiz. Zorlayıcı açının yükseleni ise 3 derece Balık burcunda gerçekleşiyor. Yükselende kendi yöneticisi olan Jüpiter ve Neptün ile de kavuşum halinde olmasıyla gerçekliklerden sapmadan ideallerimize ilerlememiz gerektiğini bizlere söylüyor.  

Ay ve Venüs arasında oluşan dik açı ise, kadınlar ve çocukları ilgilendiren konu ve olaylarla ilgili dikkatli olmalıyız. Eğitimsel, sanatsal ya da boşanmalar anlamında konular daha çok gündemimizde yer alıyor olabilir. 5 Nisan Salı günü Venüs Kova burcundan Balık burcuna geçiyor. Venüs Balık burcunda ilerlerken güzel etkilerini hayatımıza getirecektir. İlişkilerimizde daha romantik, daha empatik, duygusal ve anlayışlı bir döneme geçiyoruz. Venüs’ün Balık burcu seyahatiyle birlikte flörtöz, şefkatli biraz da belirsizliklerinde olduğu bir süreç yaşayacağız. 7 – 8 Nisan Perşembe ve Cuma günü ise; Merkür ün, Satürn ve Mars’a 60’lık olumlu bir açısı gerçekleşecek. Merkür zihnimizi de ifade ettiği için oluşan olumlu açıyla birlikte düşündüklerimizi sağlama alabileceğimiz bir gün. Kalıcı iş adımları atmak içinde bizleri destekleyecek. Haftamızın son günü Pazar gününde Merkür Plüton kare açısıyla tamamlayacağız. Şüpheci düşünceler içerisinde olabilir ya da baskıcı tutum davranışlarda bulunabilir ya da maruz kalabiliriz. Şartları çok fazla zorlamamalı, aşırı şüpheci olmamaya özen göstermeliyiz. Yeniden yapılanma döneminden geçmekteyiz. Haftaya Pazartesi görüşünceye kadar hep enerjinizi yüksek tutun. Öpüyorum sizleri…

04 – 10 NİSAN HAFTALIK BURÇLAR

Koç

Sevgili Koçlar yükselen Koçlar bu hafta, hayatı akışa bırakmaya özen gösterin. Her türlü fırsat ayağınıza gelecektir. Sizin bu güzel fırsatlar için özel bir çaba sarf etmenize gerek kalmayacaktır. Duygusal açıdan kolay tatmin sağlayacaksınız. Önemli iş görüşmeleri yaparak, başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Boğa

Sevgili Boğalar yükselen Boğalar bu hafta, kariyeriniz önem kazanacak ve daha çok para kazanmanın yollarını arayacaksınız. Yardımlaşma konusunda çevresel iş birliğine ihtiyaç duyacaksınız. Önce iş çabalarınız göz dolduracak ve daha sonra paranız artacaktır. Maddi konularla ilgili planlı hareket etmelisiniz.

İkizler

Sevgili İkizler yükselen İkizler bu hafta, iletişim ve ilişkilerinizde özellikle aşk konusunda dikkatli olmalısınız. Uzun süredir görüştüğünüz dostlarınızla bazı duygusal çekişmeler sonucunda ilişkilerinizi bitirebilirsiniz. Sağlıklı olmanız sizin elinizde. Düzenli spor yapın, uykunuza dikkat edin ve dinlenmeye özen gösterin.

Yengeç

Sevgili Yengeçler yükselen Yengeçler bu hafta, haftanın ilk 4 günü eski dostlarınızla bir araya gelerek geçmiş günlere dönecek, anılardan bahsedeceksiniz. O günlerden beri belirsizliğini koruyarak aklınıza takılan konular varsa, bu konuşmalardan sonra soruların cevabını bulacaksınız. İş ve kariyer alanlarınızda hırslı olmayın.

Aslan

Sevgili Aslanlar yükselen Aslanlar bu hafta, her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız. Yaratıcılığınızın kısıtlandığını hissedeceğiniz bir hafta. Sosyal ilişkilerinizde sorunlar başınızı ağrıtacaktır. Aşk yaşamınızda dikkatli olmadığınız takdirde partnerinizle birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz.

Başak

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar bu hafta, özgürseniz ve aşkta yalnızsanız katılacağınız davetlerde, karşınıza sizi mutlu edecek birilerin çıkması muhtemel. Hafta sonuna doğru şansın kapınızda olduğunu hissedeceksiniz, şans kapınıza doğru esecek. Sağlığınız yerinde, yersiz endişeler yapmayın.

Terazi

Sevgili Teraziler yükselen Teraziler bu hafta, kariyer anlamında yaptığınız finans anlaşmalarında sorunlara dikkat edin. Birlikte çalıştığınız kişiler ile iş birliği içinde olduğunuz zaman, iş potansiyelinizde enerji yükselmeleri meydana gelecek. Kendinizi iyi hissettiğiniz zaman çalışma yaşantınız daha verimli olacak.

Akrep

Sevgili Akrepler yükselen Akrepler bu hafta, uzun süredir isteğiniz olan işinizle ilgili odaklanmayı hedefliyorsunuz. Aşk yaşantınızda olan aksilikleri gözünüzde büyütebilirsiniz. Kendinize değer verin. Hobilerinize, sanatsal ilgi alanlarınızla ilgileneceksiniz.

Yay

Sevgili Yaylar yükselen Yaylar bu hafta, yaşadığınız ilişki daha net bir durum alacak. Aşk fırsatları, yaratıcılığınızla ilgili alanlarda başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. Kalbiniz boşa size cazip gelen ve tarzınıza uygun kişilerle ani başlayan aşklar yaşayabilirsiniz.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar yükselen Oğlaklar bu hafta, haftanın ilk 3 gününde sizin fevri davranışlarınız, çevre ilişkilerinizdeki sorunlar aile içi tartışmalara neden olabilir. Düşüncelerinizi yeniden gözden geçirirken, duygularınızda net ve sakin olun.

Kova

Sevgili Kovalar yükselen Kovalar bu hafta, bu dönem meraklı olmak yerine her konuda sonuç odaklı olacaksınız. Başarılı yönleriniz atağa kalkıyor. Popüler konularda istediğiniz performansı yakalayacaksınız. İş ve çalışma ortamlarınızda ön planda olma isteğiniz artıyor.

Balık

Sevgili Balıklar yükselen Balıklar bu hafta, hemen her konuda güven duygusunun önemli olduğu bir dönem. Mesleki olaylarınızı sorgularken; biraz da geçmiş hayallerinizi yeniden irdeleyecek, karşınıza çıkan ve gözünüzden kaçan fırsatları tekrar değerlendireceksiniz. Aşk hayatınızda net olun.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2022, 15:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94