MERKÜR BALIK BURCUNDA UNUTKANLIKLARA DİKKAT ETMELİYİZ

MERKÜR BALIK BURCUNDA UNUTKANLIKLARA DİKKAT ETMELİYİZ
banner87

Sevgili Manisa’da Denge Gazetesi Okuyucularımız;

Gezegenlerin kombinasyonuyla Gökkube’de Ay Boğa burcunda haftaya giriş yapıyoruz. Boğa burcu konuları ise; para ile ilgili konular finans sistemi, hayatta bizi mutlu eden aktiviteler, daha mantıklı, somut konularla uğraşmak ön planda olacak. Ay Boğa burcunda yüceldiği konumda olduğu için keyifli etkiler altındayız. İçtiğimiz suyun da ne güzel bir şey olduğunun farkında olarak mutlu olacağız. Bize ani başlangıç ve bitişler yaşatan Uranüs’te Boğa burcunda, Pazartesi, bugün öğle saatlerinde beklenmedik ani değişimler, olaylar, duyacağımız birtakım bilgiler gündeme gelebilir. Pazartesi hızlı olaylar gelişirken, gece saatlerinde ise alacağımız haberlerden memnun olmayarak çok büyük duygusal yetersizlikler yaşayabiliriz. Salı günü, 19 Kasım Ay tutulmasının noktası tetiklendiği için o tarihte yaşadıklarımız tekrar gündeme geldiğini görebiliriz.

Venüs ve Mars Oğlak burcundan 6 Mart itibariyle Kova burcuna geçişini yaptı. Venüs Kova burcunda, sosyal hayat, sosyal çevremiz bizler için önemli oluyor olacak. Bol bol davetlere, organizasyonlara katılarak, sosyal yaşamın içerisinde olacağız. 5 Nisan’a kadar Venüs Kova burcunda hareket edecek. Arkadaşlarımızla birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. Mars Kova burcunda ise 15 Nisan’a kadar hareket edecek. Mücadele verdiğimiz konularla ilgili daha akıllı çözümler üretiyor olacağız. Kova burcu sabit bir burç olduğu için çok inatçı tutum ve davranışlarımızla, aklımızla, fikirlerimizle, stratejik bir mücadele vereceğiz. 

Merkür Kova burcundan perşembe günü Balık burcuna geçiyor. Zararda olduğu bir konumda olacak. Kova burcunda zihnimiz stratejik olarak çalışırken Merkür’ün Balık burcuna geçmesiyle zihnimiz çok dalgın işliyor olacak. İşlerimizde dalgınlıklar yaşamamız söz konusu. Bu nedenle detayları gözden kaçırabiliriz. Unutmamız gereken noktalar için kendimize hatırlatıcı alarmlar kurmalıyız. Merkür Balık burcunda hareketine devam ederken empati yaparak düşünebiliriz. Sezgilerimiz artacak.  

Pazar günü Güneş ve Neptün kavuşumu nedeniyle yaratıcılığımız çok fazla artabilir. Başka insanlara yardım etme isteğimiz artabilir. Egosal davranışlardan uzak olacağız. Yardıma ihtiyacı olan herkese yardımcı olmak isteyeceğiz.  Sanatsal konularla ilgi yaratıcılığımız desteklenebilir. Olumsuz anlamda ise; belirsizlikler, kafa karışıklıkları yaşayabiliriz. Aldatılma, aldanma, belirsizlikler yaşanabilir. Gökkube’de Balık burcu çok hakim olduğu için belirsizlikler, akışına kendini bırakma ruh hali içerisinde de olabiliriz. Sürüklenerek, birilerinin peşinden giderek, yanlış girişimlerde bulunmamaya özen göstermeliyiz.  Pazar günü bağışıklık sistemimizin düşük olması olası. Sağlığımız konusunda dikkatli olmaya özen göstermeliyiz. Haftaya Pazartesi görüşünceye kadar hep enerjinizi yüksek tutun.

07 MART – 13 MART HAFTALIK BURÇLAR

Koç

Sevgili Koçlar yükselen Koçlar bu hafta, gergin tavırlardan agresif davranışlardan kaçınmanız gerekiyor. İş hayatınızda ve sosyal çevre ilişkilerinizde planlı olmaya özen gösterin. Arkadaş çevrenizde sert dilinizle sivri çıkışlar yapmamaya özen göstermelisiniz. İdeallerinizle ilgili sağlam adımlar atabilirsiniz. Sağlıkta sinir sisteminize dikkat edin.

Boğa

Sevgili Boğalar yükselen Boğalar bu hafta, beklentileriniz istekleriniz ve uğruna mücadele verdiğiniz işleriniz için boşuna çaba sarf etmediğinizin bilinciyle yaşamda yol alacaksınız. Sanatsal, güzellik, tasarım, dekorasyon ilgili işlerinizde çabanızla başarılı olacaksınız. Sosyal çevre ve arkadaşlıklarınızda önemli değişimler yaşama olasılığınız yüksek.

İkizler

Sevgili İkizler yükselen İkizler bu hafta, eğitime öğrenime ve kendinizi geliştirmeye çok önem vereceksiniz. İş hayatınızda üstlendiğiniz sorumlulukları başarıyla sonuçlandıracaksınız. Kariyeriniz ile ilgili mutlu olduğunuz uzak seyahatler ve hukuksal işleriniz ile ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Aşk ve ikili ilişkilerde ise aman patavatsızlığa dikkat edin.

Yengeç

Sevgili Yengeçler yükselen Yengeçler bu hafta, hukuksal çaba içinde olduğunuz işlerle ilgili haklarınızı almanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Finans, hibe, kredi gibi konularda istediklerinizi alabileceksiniz. Kariyer ve iş alanında ise yeni bağlantılar kurma konusunda şanslı olacaksın. İyi bir iletişimle kariyerinizde ortaklı finans konularını pozitif anlamda çözüyor olacaksınız.

Aslan

Sevgili Aslanlar yükselen Aslanlar bu hafta, aşk hayatınızda ilişkinizin belirsizliği ile duyduğunuz bütün rahatsızlıklardan arınacak, rahatlayacaksınız. İlişkinizde daha olumlu konular hayatınızda olacak. İş hayatınızda sizi huzursuz eden konuları çözümleyerek aşacaksınız. Birebir pozitif iletişimlerinizle kafanıza koyduğunuz her şeyi yapabilirsiniz. 

Başak

Sevgili Başaklar yükselen Başaklar bu hafta, iş hayatınızda birlikte çalıştığınız kişiler tarafından eleştirilere hazırlıklı olun. Mücadele vererek kafanıza koyduğunuz yaratıcı işleri yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ve aşk ilişkilerinizde bazı ansızın başlayan aşklar ruhsal güçlenmemize yardımcı olabilir. İştahınıza, tatlı tüketiminize dikkat etmelisiniz.

Terazi

Sevgili Teraziler yükselen Teraziler bu hafta, aşk hayatınızda güvenmek ve güvenilmek sizler için her zamankinden daha fazla önemli ve ön planda olacak. Güveninizi yıkan bir partner ile birlikte iseniz artık yol ayrımı yaşamak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda lütfen programlı çalışın. Çocuklarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

Akrep

Sevgili Akrepler yükselen Akrepler bu hafta, uzun bir süredir mücadele vererek çalıştığınız işlerinizi sonuçlarını elde edeceksiniz. Aile yuva alanınızda fikir ayrılıklarının kırgınlıklara dönüşmesine izin vermeyin. Anlaşmazlıkları tatlıya bağlayabilirsiniz. Ev kazalarına dikkat etmelisiniz. Taşınma tadilat ile konular gündeminizde olabilir.

Yay

Sevgili Yaylar yükselen Yaylar bu hafta gerek iş çevreniz gerekse sosyal çevreniz adına iletişim trafiğinizin artarak yoğunlaşması olası. Kardeşlerinizle, yakın çevrenizden destek görebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla bir arada olabilirsiniz. Bazı yeni eğitimler alabilirsiniz. Evinize, yaşam alanlarınıza yenilik yapmaya ihtiyaç duyacaksınız.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar yükselen Oğlaklar bu hafta, aşk hayatınızda süregelen bir ilişkiye evliliğe sahipseniz partnerinizin sorunlarının çözülmesine yardımcı olacaksınız. İş hayatınızda iletişim kurmakta zorlandığınız kişilerle orta yolu bulacaksınız. Daha fazla para harcamak isteyebilirsiniz. Yatırım konularında başarılı olabilirsiniz.

Kova

Sevgili Kovalar yükselen Kovalar bu hafta, geçmişte yaşadığınız sorunlar bazı arkadaşlarınızdan size hatırlatılabilir. Bu durum karşısında gerilmemeye özen gösterin. İş hayatında size verilen hiçbir sorumluluğu, gözünüzde büyütmeyin. Dış görünüşünüzde yenilikler yapabilirsiniz. Sosyal hayatınızda özgüveniniz yükselerek hedeflerinizi iletişim kurarak gerçekleştirebilirsiniz.

Balık

Sevgili Balıklar yükselen Balıklar bu hafta, sosyal çevre ve iş arkadaşlarınız da bazı kişilerin samimi görünüp samimiyetsiz olduğunu fark edebilirsiniz. İç dünyanızda üzülebilirsiniz. Bu durum sizi hayal kırıklığına uğratmazsın. Hayatımızın her alanında değişmek gelişmek için araştırmalar yapacaksınız. Bağışıklık sisteminizi yüksek tutmaya özen göstermelisiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94