banner83

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’dan Erdinç Yumrukaya’ya ziyaret

Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Yumrukaya ve ETV-Denge Gazetesi Genel Müdürü Velihan Yumrukaya; Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve Başkan Yardımcısı Ekrem Kayserili’yi Ofis Home Mağazası’nda ağırladı.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’dan Erdinç Yumrukaya’ya ziyaret
banner87

Akhisar’ın değişen ve gelişen çehresi ile Manisa dışında da tanınan bir ilçe olduğunu belirten Yumrukaya; “ Başkanımız Dutlulu’nun babası Ahmet Dutlulu ile yakın bir dostluğumuz var, uzun yıllar birlikte siyaset yaptık. Şimdi de oğlu Besim Dutlulu’nun başarılı bir siyasetçi ve yerel yönetimci olarak başarılarına tanık oluyoruz. Bu bizi çok mutlu ediyor. Akhisar’da çok fazla aile dostumuz var, herkes belediyenin çalışmalarından çok memnun ve takdir ediyor. Bu da fanatik bir Manisalı olarak beni çok gururlandırıyor. Başkan Besim Dutlulu ve yardımcısı Ekrem Kayserili’ye Ofis Home Mağazamıza gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

DUTLULU; “ERDİNÇ BEY’İN CANLI YAYIN KONUĞU OLACAĞIM”

Manisa’ya yaptıkları ziyaret kapsamında Erdinç Yumrukaya’yı da ziyaret ettiklerini belirten Besim Dutlulu; “ Değerli büyüğümüz Yumrukaya’yı ziyaret ederek kahvesini içtik. Kendisi ile önemli konuları değerlendirdik. Önümüzdeki günlerde de ETV Stüdyosu’nda Sayın Yumrukaya’nın sorularını yanıtlayacağım. Erdinç beye ve oğlu Velihan beye misafirperverlikleri için teşekkür ederim.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94