banner83

Asfalt sezonu rekor kırılarak tamamlandı

Pandemi süreci ve TÜPRAŞ’ın bitüm satışını geçici olarak durdurması nedeniyle, asfalt sezonuna 24 Temmuz tarihinde başlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi, asfalt sezonunu kapattı. Bu sürede özveriyle çalışan Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler rekor kırarak, 853 kilometre sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi.

Asfalt sezonu rekor kırılarak tamamlandı
banner87

Pandemi süreci ve TÜPRAŞ’ın bitüm satışını geçici olarak durdurması nedeniyle, Manisa Büyükşehir Belediyesi 24 Temmuz tarihinde asfalt çalışmasına başladı. Bu süre içerisinde, bahanelerin arkasına sığınmayan Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, günde ortalama 10 kilometre asfalt çalışması yaparak önemli bir çalışma gerçekleştirdi. Havaların soğumasıyla birlikte, 6 Kasım tarihinde asfalt çalışmasını noktalayan Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçenin tamamında, 853 kilometre sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Bu süre içerisinde özveriyle çalışan Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekiplere teşekkür eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Olumsuzlukların arkasına sığınmadık. Bünyemize kattığımız yeni araç, ekipmanlar ile aynı anda 5 ilçede asfalt çalışması gerçekleştirdik. Bu süre içerisinde her şeyden önce personelimizin özverisiyle, asfalt sezonunda rekor üstüne rekor kırdık” dedi.Bonusları ve ayrıcalıklı bahis deneyimini bonus veren siteler ile yaşayın.

GÜVEN VE KONFOR DÖNEMİ

Vatandaşların yıllardır özlemini çektiği yol çalışmasına kavuştuğunu da sözlerine ekleyen Başkan Ergün, “Bakımsız, kötü görünümde olan, vatandaşlarımız için çileye dönüşen yollarda gerçekleştirdiğimiz çalışmayla, ulaşımda konfor ve güveni sağladık. Mahalleler arası ulaşımı sağlayan, bölgedeki üreticilerin ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı yollar, yeni görünümüyle hem daha güvenli oldu hem de daha kullanışlı” dedi.

“AYNI AŞKLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Aynı aşkla çalışmaya devam edeceklerini de sözlerine ekleyen Başkan Ergün, “6 Kasım tarihi itibariyle asfalt çalışmalarımızı tamamladık. 2021 asfalt sezonunda da aynı aşkla çalışmaya devam edeceğiz. Bu anlamda çalışmaların yapıldığı yollarda seyahat eden vatandaşlarımıza hayırlı olsun temennilerimi iletiyor, tüm vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94