banner83

ÇİFTÇİ DOSTU BAŞKAN ÜRETİCİYE DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Yunusemre Belediyesi üreticiye destek olmaya devam ediyor. Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, tarım sezonunun başlamasıyla birlikte ova yollarında çalışma yapmaya başladı. İlçede 900 kilometrelik ova yolunun düzenlenmesi bekleniyor.  Düzenlenen yollar ile birlikte tarlalarına daha rahat gidebileceklerini belirten Muradiyeli çiftçiler, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ve ekibine destekleri için teşekkür etti.

ÇİFTÇİ DOSTU BAŞKAN ÜRETİCİYE DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR
banner87

Manisa Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altındağ, Muradiye Mahallesi'ne giderek, Yunusemre Belediyesi’nin ova yollarında yaptığı çalışmaları yerinde gördü.  Burada çiftçilerle ve yol çalışması yapan ekip ile bir araya gelen Altındağ, Yunusemre Belediyesi’nin her zaman üreticiye destek olduğunu vurgulayarak Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür etti. Koronavirüs salgını ve yağışlardan dolayı ova yollarının bakım onarımının gecikmek durumda kaldığını belirten Altındağ,  yol çalışmalarına start verilmesiyle birlikte Yunusemre’de bulunan toplam 68 mahalledeki arazinin 900 kilometrelik ova yolunun hepsinde çalışmaların devam ettiğini açıkladı.

ÇİFTÇİYE VERDİĞİ TEŞEKKÜR İÇİN BAŞKAN ÇERÇİ’YE TEŞEKKÜR

“Yunusemre Belediyesi’nin destekleriyle 11 Haziran’dan itibaren ova yollarımızda 4 greyder çalışmakta. Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi, ova yollarına çok hassasiyet gösteren bir başkanımızdır. Başkanımız gerekli talimatları verdikten sonra ova yollarımızda gerekli onarım bakım çalışmaları başladı. Arazi yollarında her gün 4 greyder çalışmakta. Başkanımıza istediğimiz zaman arayıp ulaşabiliyoruz. Çerçi başkanımız, ova yollarına önem veriyor ve her zaman çiftçiye destek veriyor. Ben burada çiftçilerimiz adına, şahsım ve odam adına Başkanımız Mehmet Çerçi’ye, Okan Şefimize, Fen İşleri Müdürümüze ve ekiplere sonsuz teşekkür ediyorum. Yapmış olduğu bu hizmetler çiftçimizin her zaman tarlasına rahat ulaşabilmesini sağlıyor” dedi.

 “MAHSULÜMÜZE DAHA RAHAT GİDİP GELEBİLİYORUZ”

Çiftçi Cihan Erbil, yolların iyi olmasının üreticiler açısından önemli olduğunu kaydederek şunları söyledi: “Traktörlerle, arabalarımızla gelip gittiğimiz için yollarımızın da düzgün olmasını istiyoruz. Yollar iyi olunca tarlamıza, mahsulümüze daha rahat gidip gelebiliyoruz. Yollarımızın düzelmesi bizim için çok büyük bir avantaj. Bunun için Başkanımız Mehmet Çerçi’ye teşekkür ediyoruz.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gürhan sezen
Gürhan sezen - 2 yıl Önce

Bunlarmi çiftçi dostu heyt var olanı surmezse şerefsiz bunlar

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94