banner83

DEVSAN İNŞAAT’TA OFİS HOME KALİTESİYLE YAŞAM BAŞLIYOR

Erdinç Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Ofis Home, Manisa’da yeni yaşam alanları oluşturan büyük inşaat firmaları ile önemli işlere imza atmaya devam ediyor. Devsan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Ödev’in öncülüğünde Akmescit Mahallesi’nde inşaatı tamamlanan yeni projenin mutfak mobilyaları da yeni ev sahipleri için büyük bir titizlikle hazırlanarak teslim edildi.

DEVSAN İNŞAAT’TA OFİS HOME KALİTESİYLE YAŞAM BAŞLIYOR
banner87

ÖDEV; “AİLELERİMİZ MUTFAKLARA BAYILDI”

Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Yumrukaya ile Ofis Home Mağazası’nda bir araya gelen Devsan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Ödev; “ Mutfak mobilyalarımız en modern ve sağlam şekilde Ofis Home tarafından şartnamede yazan her kurala büyük önem gösterilerek tarafımıza teslim edildi. Ailelerimiz her daireyi çok beğendi. Başta Erdinç bey olmak üzere tüm ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

YUMRUKAYA; “GÜZEL GÜNLERDE KULLANILMASINI DİLERİM”

Ekibinin Devsan İnşaat ile çok uyumlu bir çalışma çıkarttığını belirten Yumrukaya da ; “40 yılı aşkın süredir Manisa’da her iş kolumuzla ailelerimizin evlerine güzellik katmaya çalışıyoruz. Yaptığımız mutfakların beğenilmesi bizi çok mutlu etti, güzel günlerde kullanılmasını özel anılar biriktirilmesini dilerim. Hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94