banner83

Erdinç Yumrukaya Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun Misafiri Oldu

Erdinç Yumrukaya Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun  Misafiri Oldu
banner87

Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Yumrukaya, Erdinç Şirketler Grubu’nun 46. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun misafiri oldu. Yarım asıra yaklaşan ticaret hayatlarında Akhisar’da da faaliyetlerde bulunduklarını belirten Yumrukaya; “Bugünlere gelirken Akhisar’ın da tozunu yuttuk diyebilirim. Güzel ve anlamlı günlerdi. Akhisar’a her geldiğimde o günler gözümün önünden geçer… Bugün de Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tınazlı ve Ekrem Kayserili’nin misafiri olduk. Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi ile Kayalıoğlu Tesisleri’ni gezdik. Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Ziyarete Erdinç Şirketler Grubu Yönetici Asistanı Asude Onar ve Ofis Home Mağazası Satış Sorumlusu Alpay Penbeklioğlu’da eşlik etti.

Başkan Besim Dutlulu, Yumrukaya’ya Akhisar’ı temsil eden özel hediyeler takdim etti.

YUMRUKAYA’DAN UĞUR MUMCU KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ’NE TAM NOT

Halkımıza verdiğimiz bir sözü daha kısa bir süre içerisinde hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz diyerek Yumrukaya’ya Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi’ni tanıtan Başkan Dutlulu; “Deprem yönetmeliğine uygun olmayan eski belediye hizmet binamızı yıkarak; yeni bir bina inşa ettik ve içerisinde konferans salonu, sanat atölyeleri, dans salonu, çini kurs odası, müzik ve ses kayıt odası, engelsiz atölye ve çocuk atölyeleri ile birlikte sadece kadınlarımızın çalışacağı güzel bir kafesi olan merkezimizi halkımızın hizmetine hazırladık” dedi.

YUMRUKAYA; “GENÇLERİMİZE HAYAT OLACAK BİR PROJE”

Pandemi döneminde evlerinde kapalı kalan gençlerimiz için gerçekten hayat olacak bir kültür ve sanat merkezi inşa edilmiş diyen Yumrukaya; “Çok nezih bir proje olmuş. Ofis Home ekibimiz merkezin mobilya tefrişatlarını hazırlarken buranın çok özel bir yer olduğundan bahsediyorlardı ve geldim gördüm ki son derece haklılar… Gençlerimizin burada yer almak için sıraya gireceklerinden eminim. Böyle bir projeyi ilçeye kazandıran Başkan Dutlulu ve ekibine Akhisarlı hemşerilerimiz adına da teşekkür ediyorum.” dedi.

Tüm çalışanları kadınlardan oluşan ve Akhisar Kadın Kooperatifi tarafından işletilen, kentin en gözde mekanlarından biri olmaya aday Kafe Koop, 7 Haziran Pazartesi günü kapılarını açtı. 

KAYALIOĞLU TESİSLERİ HİZMETE BAŞLADI

Akhisar Belediyesi’nin halkı için hizmete açtığı bir başka nokta olan Kayalıoğlu Tesisleri’ni de misafirlerine tanıtan Başkan Dutlulu; “Doğa ile iç içe ailelerimizin huzurla vakit geçirebileceği; profesyonel ekibimiz ve özel lezzetlerimiz ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Akhisar’da yaşamasa bile Manisalı hemşerilerimizi bu havayı solumaya bu lezzetleri tatmaya bekliyoruz. Biz hizmetlerimizi tüm vatandaşlarımız için hayata geçiriyoruz.” dedi.


YUMRUKAYA; “BAŞKANIMIZLA ETV’DE BULUŞACAĞIZ”
Kayalıoğlu Tesisleri’nin mutfağını ve konseptini çok beğendiğini dile getiren Yumrukaya; “Başkanımızın ev sahipliğinde sosyal mesafe kurallarına uyarak keyifli bir yemek yedik. Sunumlar, lezzetler harika… Tüm ekip covid-19 kurallarına büyük özenle dikkat ediyor. Biz bu ziyaretimizden büyük keyif aldık. Sayın Başkanımızı en kısa sürede ETV ekranlarında ağırlayarak Manisalı hemşerilerimiz ile buluşturacağız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2021, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94