banner83

Erdinç Yumrukaya’dan Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda Ve Osb Müdürü Duygu’ya Ziyaret

Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Yumrukaya, Ofishome Mağazası ekibi ile Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı makamında ziyaret etti. Başkan Kayda ile görüşen Yumrukaya ardından Ege Bölgesi’nin ticaret hacmine büyük değer katan Salihli Organize Sanayi Bölgesi’nin Müdürü Çağrı Duygu’yu ziyaret etti.

Erdinç Yumrukaya’dan Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda Ve Osb Müdürü Duygu’ya Ziyaret
banner87

BAŞKAN KAYDA İLE ETV EKRANLARINDA OLACAĞIZ”

Yapılan ziyaret hakkında bilgi veren Yumrukaya, “Salihli ilçemizin gelişimi ve değişimini yakından takip ediyoruz. Bu ziyaretimizde de başkanımızdan pandemi döneminde ilçeye yapılan yatırımlar ve hizmetler ile ilgili bilgi aldık. Bu aldığımız bilgileri en kısa zamanda ETV ekranlarında tüm Manisa ve Ege Bölgesi’ne duyuracağız. Kendisine bizleri ağırladığı için teşekkür ediyorum” dedi.

EGE’DEKİ YÜKSELEN YILDIZ SALİHLİ OSB”

Salihli Belediye Başkanı ve Salihli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kayda’nın öncülüğünde OSB’nin kurulmasında ve yönetiminde önemli katkıları bulunan Bölge Müdürü Çağrı Duygu’nun misafiri olduklarını belirten Yumrukaya, “Ege’deki yükselen yıldız olarak gösterebileceğimiz bir sanayi planlaması yaptıklarını gördüm. Birçok firmanın bu bölgede olmak istediği ve var olduğu bilgisini aldım. Sayın Duygu’nun da katkıları ile Salihli’deki iş potansiyelinin çok yükseleceği ve ekonomiye çok büyük katkı sağlayacağını bir kez daha gördüm ve anladım ki Sayın Kayda gerçekten bu işi, işin ehline teslim etmiş. Kendisine de misafirperverliği için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94