banner83

Erdinç Yumrukaya’dan Sgk İl Müdürü Yavuz Kurt’a İade-İ Ziyaret

Erdinç Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Yumrukaya, Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında Ofis Home Mağazası Muhasebe Müdürü Şennur Sangu ve Ofis Home Mağazası Satış ve Pazarlama Sorumlusu Alpay Penbeklioğlu ile birlikte SGK İl Müdürü Yavuz Kurt’a iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Erdinç Yumrukaya’dan Sgk İl Müdürü Yavuz Kurt’a  İade-İ Ziyaret
banner87

SGK İl binasında Yavuz Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Erdinç Yumrukaya; “Daha önce SGK İl Müdürümüz Yavuz Kurt ile Ofis Home Mağazamızda pandemi önlemleri ile keyifli bir kahve içmiştik. Bugün de Ofis Home ekibimiz ile kendisine Sosyal Güvenlik Haftası münasebeti ile iade-i ziyaret gerçekleştirdik. Kendisine nazik misafirperverliği için teşekkür ediyoruz.” dedi.

KURT; “YUMRUKAYA’YA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM”

Erdinç Bey’e gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum diyerek sözlerine başlayan SGK İl Müdürü Yavuz Kurt; “Sayın Yumrukaya, işveren statüsü ile şehrimizde bir çok kişiye istihdam sağlayan ve tüm sorumluluklarını kusursuzca yerine getiren bir isimdir. Bu hassasiyeti içinde kendisine ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94