banner83

KOÇTAŞ MANİSA’DA Kİ İLK MAĞAZASINI HİZMETE AÇTI

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, Fix adını verdiği mahalleli formatıyla Türkiye’de yaygınlığını her geçen gün artırıyor. Koçtaş 106. mağazasını Manisa’da hizmete açtı. 45 AVM’de bulunan Koçtaş Fix mağazası, Manisa’daki ilk Koçtaş mağazası olma özelliğini de taşıyor.

KOÇTAŞ MANİSA’DA Kİ İLK MAĞAZASINI HİZMETE AÇTI
banner87

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, çok kanallı perakendecilikte Türkiye’nin en önemli örneklerinden biri olan mahalleli mağazaları Koçtaş Fix’leri yaygınlaştırmaya devam ediyor. Halihazırda büyük mağazalarıyla da müşterilerine hizmet veren Koçtaş, 106. Mağazasını Manisa’da açtı. 45 AVM’de yer alan ve 460 metrekare satış alanı bulunan Koçtaş Fix mağazası, aynı zamanda Koçtaş’ın Manisa’daki ilk mağazası olma özelliğine de sahip.

Koçtaş Fix mağazalarında,en çok satan 5 bin ürün yer alıyor. Ayrıca mağazalarda yer alan hızlı sipariş ekranları ile müşteriler 100 bine yakın ürüne ulaşabiliyor. Ürünlerister evlerine ister ücretsiz nakliye opsiyonuyla en yakın Koçtaş mağazasına teslim edilebiliyor. Müşteriler aynı zamanda mahallelerindeki Koçtaş Fix mağazalarındaniade, nakliye, montaj gibi tüm satış sonrası hizmetlerden de kolaylıklafaydalanabiliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülsüm Zeyrek
Gülsüm Zeyrek - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun inşAllah çok güzel oldu

Manisa merkez
Manisa merkez - 1 yıl Önce

Siz bir gazete olarak böyle başlıkta yazım yanlışı yapıyorsanız vatandaş ne yapsın? Daha ki nasıl yazılır bilmeden gazeteci olunmaz!

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94