LALE ERDOĞAN TUNCER 45 PARK AVM’NİN KAPILARINI DENGE’YE AÇTI

Manisa’nın hatta Ege Bölgesi’nin tüm dikkatini üzerine çeken 45 Park AVM’de buluşmaya sayılı günler kaldı. Manisa’ya çok yakışacak olan projenin duyurulduğu ilk günden beri Manisalılar tarafından büyük ilgi ve beğeni toplayan Yeni Nesil Buluşma Noktası olan 45 Park AVM’nin Yönetim Kurulu Üyesi Lale Erdoğan Tuncer görkemli açılışları için çalışmalara başladıklarını belirtti. 45 ayrı işletme ile 500 kişiye istihdam sağlayacak olan dev proje de her firmanın açılışları için çok güzel çalışmaları olduğunu da belirten Tuncer; “ Günler geçtikçe heyecanımız katlanarak büyüyor, Manisa ve Manisalılar için hayal ettiğimiz her şeyi en güzel haliyle sonuçlandırıyoruz. Her şey arzu ettiğimiz gibi ilerliyor. Her firmamız başlı başına bir değer, bir marka. Yönetim Kurulu üyeleri olarak artık görkemli açılışımız için de çalışmalara başladık. Nefesler tutuldu, geri sayım başladı.” dedi.

LALE ERDOĞAN TUNCER 45 PARK AVM’NİN  KAPILARINI DENGE’YE AÇTI

banner46
CLUB SPORTİVA; 1 Dünya, 2 Avrupa ve 12 Türkiye Şampiyonluğu bulunan kıck-bokscu Deniz Fidan, İzmir’de bulunan 5 şubesinin ardından 1000 m²'lik alanda Manisalılara kaliteli spor yapma imkanı sunacak. Tecrübeli ‘Club Sportiva’ ailesi başarılı ekibi ile 45 Park AVM’de ki yerini aldı.  

STARPARK; Sınırsız hayal gücü ve teknoloji ile 3000 m²'lik alanda yer çekimsiz oyun alanları, her yaş grubuna hitap eden hayal kahramanları ile Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen firmalarından STARPARK ile anlaştık. StarPark Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Galip Sakder, 45 Park AVM’ye her türlü ayrıcalığı da sağlıyor. Kendisine bu özel desteğinden dolayı da teşekkür ediyoruz.

ASLI BÖREK;  Türkiye’de 15.000 m²'lik kapalı alanda, 1100 kişilik kadrosuyla ‘Aslı Börek’ devleşmişolan firma 45 Park AVM’de 135. şubesini  açıyor. Türk kültürünün vazgeçilmezi unlu mamüller, incecik hamurlardan açılmış börekler ve daha birçok farklı lezzet 500 m²'lik alanda Manisalılar ile buluşacak. Manisalıların gelip hoşça vakit geçirmekten büyük keyif alacağı Aslı Börek’in işletmeciliğini üstlenmekten dolayı da çok mutluyum.

DÖNERCİ ORHAN; Et seçimi konusunda 42 yıldır aynı çizgide ilerleyen ve bu yüzden de Türkiye’nin en önemli gurmeleri tarafından ‘Türkiye’nin En İyi 10 Dönercisi’ arasından 3. Seçilen Dönerci Orhan, 110 m²'lik alanda ilk şehir dışı şubesini  45 Park AVM’de açıyor.  Yatırımcı Tamer Görmez Manisalıları gerçek döner lezzeti ile buluşturmak için bir hayli heyecanlı, kendisine başarılar diliyoruz.

CIZBIZ KÖFTE; 100 yıllık bir köfte deneyimi ve birbirinden farklı köfte lezzetleri. Makedonya göçmeni İsmet Dede’nin mirası 45 Park AVM’de 120 m²'lik alanda  girişimcimiz Sema Kaplan Önatlı ile sürdürülecek. Cızbız Köfte aynı zamanda Türkiye’nin en önemli gurmeleri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda 10 köfteci arasından 2. Marka olarak seçildi. Sema Hanım’a başarılar diliyorum.

PANİNO PİZZA; Hamurunun İtalyanları kıskandıracağından emin olduğumuz bir marka ile daha anlaştık. Genç bir gıda mühendisi tarafından ortaya çıkarılan lezzet 10 yılda 35 şubeye ulaştı, bu harika bir başarı. Ege Bölgesi’nin incisi olarak anılıyor. 150 m²'lik alanda enfes kokularıyla ziyaretçilerini ağırlayacak olan Panino Pizza, yatırımcısı Ufuk Dursun ile kapılarını açacak. Biz de 45 Park AVM Ailesi olarak kendilerine başarılar diliyoruz.

NİŞANTAŞI KAHVECİSİ;  Atalarımızdan yadigar ‘Türk Kahvesi’ lezzetini köz ateşinde sunarak unutulmaz lezzet haline getirmek için 45 Park AVM’de ki yerini alan marka, aynı zamanda dünya kahvelerini de kahve severler ile buluşturacak. 250 m²'lik alanda hizmet verecek olan ‘Nişantaşı Kahvecisi’ ziyaretçilerine özel anlar yaşatmak için kahve grafikleri oluşturan özel bir cihaz da getirecek. Yatırımcılarımız Bahadır Uztürk ve Bahadır Otçuoğlu’na Manisa’nın yeni nesil buluşma noktası olarak başarılar dileriz.

BOLULU HASAN USTA; Manisalılar 45 Park AVM’de özlediği tatlı lezzetini bulabilsin diye kurulduğu ilk günden beri sütün en bolunu, malzemenin en doğalını ve keşfettiği lezzet formülünü koruyan Bolulu Hasan Usta ile anlaştık. Firma 250  m²'lik  alanda 180. Şubesi ile Yeni Nesil Buluşma Noktası’nda olacak.

EV YEMEKLERİ& MANİSA KEBABI;  Egelilerin yemek kültüründe  Manisa Kebabı da olmazsa olmaz. Biz de bu kültürlerimizi yaşatmak için Manisa’nın yükselen yıldızında 1000 m²'lik alanda 1000 kişiye aynı anda hizmet verme kapasitesi bulunan bir restaurantı hayata geçiriyoruz.  

PİDE&LAHMACUN RESTAURANTI; Meşhur ustaların elinden geleneksel lezzetiyle yaklaşık 200 şubeye sahip lezzet zinciri 110 m²'lik alanda Manisalılarla buluşacak.

BURGER RESTAURANT ; Hamburger ‘fast-food’ kategorisinden çıkacak ve bitmesini istemeyeceğiniz harika bir lezzet haline dönüşecek. 45 Park AVM’de müthiş sunumlar Manisalıları bekliyor olacak.

BALIK RESTAURANT; Manisa’nın denize kıyısı yok ama deniz mahsullerine düşkünlüğü malum. Bu yüzden Manisalıların canı balık çektiğinde250 m²'lik alanda  kendilerini Foça’da ya da Cunda’da hissetsinler istedik. Bu yüzden bu iki ilçe de nam yapmış en meşhur ‘Balık Restaurantı’ ile anlaştık.

THREE-D VİTAMİN BAR; Son zamanların en trend içecekleri haline gelen meyve kokteyleri de birbirinden farklı çeşitleriyle 45 Park AVM’de olacak. Aynı zamanda bu işletmemiz de Kumru, Kumpir ve Ayvalık Tostu’da yapılacak.

AYAZ WAFFLE;  45 Park AVM mis gibi waffle kokuları ile herkesi mest edecek.Bunu da yatırımcımız Can Koçak Ayaz Waffle markası ile gerçekleştirecek.Kendilerine başarılar diliyorum.  

MM MİGROS; Türkiye’de ki süpermarketler sıralamasında ürün çeşitliliği ve kalitesi bakımından  lider marka olan Migros,  1000 m²'lik  alanda ‘MM Migros’ olarak Manisalı hemşerilerimize 45 Park AVM ile birlikte hizmet verecek. 

SİNEMA SALONLARI; Biz buradaki konseptimizde 100 kişiyi alan küçük salonlar değil; cep sinemaları hayal ettik ve hayata geçiriyoruz. Son teknoloji ile donatılan sinema salonlarımız geniş,ferah salonlarda 30 ile 50 kişilik olacak. Manisalılar adeta sinema tutkunu olacak.  

BAY-BAYAN VE ÇOCUK KUAFÖRÜ; Manisalı hemşerilerimiz 45 Park AVM’de kendileri için özel tasarlanan kuaför salonunda hem stres atıp dinlenecek hem de kişisel bakımlarını gerçekleştirecekler. Bay-Bayan ve Çocuk Kuaförü çok yakında Manisalıların hizmetinde olacak.  

ECZANE; En başta Güzelyurt Mahallesi, daha sonra da tüm Manisa 45 Park AVM'de ki eczanede sağlığı için aradığı her şeyi bulabilecek. Yatırımcımıza başarılar diliyorum.  

YURT KURU TEMİZLEME; Yatırımcımız Malik Yurtseven, Manisalı hanımların kuru temizleme konusunda imdadına yetişecek. Kendilerine başarılar diliyorum.  

OTO YIKAMA&OTO KUAFÖR; Manisalı hemşerilerimizin araçları yatırımcımız Nevzat  Özsevim’in işlettiği oto yıkama&oto kuaföründe ilk gün ki gibi olacak. 45 Park AVM’de ki firmayı tercih eden Manisalılara da Aslı Börek, Nişantaşı Kahvecisi ve Bolulu Hasan Usta’dan küçük jestlerimiz olacak.

  OPTİK; Numaralı ve güneş gözlükleri branşında uzman optik firması ile yakında 45 Park AVM’de olacak.  

KIZILDENİZ AKVARYUM&PET SHOP ; Son zamanlarda hem akvaryum tasarımları hem de evcil hayvanların bakımı konusunda büyük bir trend var. Kimi köpeklerine kıyafetler giydiriyor kimi de akvaryumlarında farklı konseptler oluşturuyor.Bu trendi takip edenlerin her aradığını bulacağı bir yer olacak Kızıldeniz Akvaryum&Pet Shop.Yatırımcımız  Aslı&İlyas Özdem çiftine başarılar diliyoruz.  

QUEEN STEEL&SILVER; Manisalı hanımların şık kıyafetlerini kombinleyeceği gümüş tasarımlar da 45 Park AVM’de ki yerini alıyor. Yatırımcımız Tamay Uygun’a başarılar diliyorum.  

KOZMETİK PARFÜMERİ; Manisalılar kişisel bakımları için kullandıkları tüm ürünleri bu mağazamızda bulabilecek.  

KİŞİSEL ÜRÜNLER; İç çamaşırı, çorap, pijama gibi ihtiyaç duyulan tüm ürünler için de özel bir mağazamız olacak.  

BEBE MAĞAZASI; Küçük çocuklar ve bebeklerin ihtiyaç duyduğu her şey 45 Park AVM’de bulunan bu mağazamızda olacak.  

CAN BEBE- OYUNCAK; 45 Park AVM Ailesi’ne katılan Can Bebe;  hem çocuklarımızı mutlu edecek hem de büyükleri keşke çocuk olsak dedirtecek. Yatırımcımız Muzaffer Erkoç'a başarılar dileriz.  

EV TEKSTİLİ; Son zamanlarda ev dekorasyonuna yönelik büyük bir akım başladı. 45 Park Ailesi’ne katılan bu mağazamız da hanımların büyük ilgisini görecek.  

AKSESUAR MAĞAZALARI; Ev, iş yeri ve arabanızda kullanabileceğiniz farklı ürünler sizleri bekliyor.   SPOR MAĞAZASI; Spor yaparken ihtiyacınız olan tüm ürünler 45 Park AVM’de olacak.     

 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Begüm - 2 yıl önce
Migros' un açılacağı günü iple çekiyoruz
Avatar
Fatoş - 2 yıl önce
Benim favorim Sportiva... Mavibahçenin spor etkinliğini iki yıl başarıyla yürüttüler.. Başarılar dilerim.
Avatar
Pınar - 2 yıl önce
O mezbelelik yeri Avm ye çeviren insanlara teşekkür ederim