MANİSA'DA KORONADAN VEFAT EDEN SAYISI 2'YE, VAKA SAYISI 100'E ÇIKTI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün gerçekleştirdiği toplantıda Türkiye'deki illere göre ölü sayısını açıkladı. Bakan Koca açıklama yaptığı sırada ekrana yansıyan haritada işaretlenen Manisa'da ölü sayısının 2'ye çıktığı görüldü.

MANİSA'DA KORONADAN VEFAT EDEN SAYISI 2'YE, VAKA SAYISI 100'E ÇIKTI
banner87

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün gerçekleştirdiği toplantıda Türkiye'deki illere göre ölü sayısını açıkladı. Bakan Koca açıklama yaptığı sırada ekrana yansıyan haritada işaretlenen Manisa'da ölü sayısının 2'ye çıktığı görüldü.  Vaka sayısı ise  65'ten 100'e çıktı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ertuğrul Cem
Ertuğrul Cem - 8 ay Önce

Fabrika lar çalışma ya devam ederse toplu luluk maskesi Z gezerse bu sayılar artar evde olanlar a belediye başkanı gıda bankaları ndan yardım destek yapması lazım

Eylül
Eylül - 8 ay Önce

Ertuğrul Cem size katılıyorum.

Refik KOVANCI
Refik KOVANCI - 8 ay Önce

Biz konutlarda oturuyoruz ve yaşımız gereği bir süredir evde kalıyoruz. Acaba dezenfekte açısından Atatürk bulvarı başta olmak üzere Turgutlu'muzdaki cadde ve sokaklar yıkandı mı acaba? Korona virüs ile mücadele eden tüm yetkililere kolaylık ve başarılar diliyorum.

İsmail uçak
İsmail uçak - 8 ay Önce

Ben 66 yaşındayım 3 tane 80 83 ve 72 dogumlu görme engelli çocugum var ikide torunum ben ve eşim 7 kişi yaşıyoruz 1 aydır evde yatıyorum nebir maske ne bir dezenfekte nede bir yardım aldık bizlere nasıl yardım edebilirsiniz tel 05544204238 ararsanız memnun olurum sadece şunu söylüyebilirim iki çocugum un sadece engelli maaşını evime getirdiler başkada hiç bir yardım alamadık kaymakam beyim celal beye mesaj yazdım bana sosyal yardımlaşmaya gösterdi saygı ve sevgilerimle

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94