MANİSA’DA GÜZERGAHLAR DEĞİŞİYOR!  

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı işbirliği ile Manisa’da hizmete başlayacak olan Elektrikli Otobüslerin güzergahları ve çalışma sistemine yönelik servis şoförlerine bilgilendirme toplantısı yapıldı.  

MANİSA’DA GÜZERGAHLAR DEĞİŞİYOR!  
banner87
Manisa Büyükşehir Belediyesi, önümüzdeki günlerde Manisa’da hizmete başlayacak olan Elektrikli Otobüslerin yeni güzergahları konusunda servis taşımacılarına yönelik bilgilendirme toplantılarına devam ediyor. Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası işbirliği ile düzenlenen toplantıda, Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, ve Ulaşım Dairesi Başkanlığı Şube Müdürleri ve yetkililer ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç da hazır bulundu.
 
Toplantı öncesi konuşan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç, Manisa ulaşımına entegre olacak Elektrikli Otobüsler ile yeni güzergahların olacağını ve bu konuda herhangi bir sorun olmaması için bilgilendirme yapıldığını belirtti. Toplantıda Elektrikli Otobüslerin çalışma sistemi ve yeni güzergahların nasıl olacağına yönelik sunum da yapıldı.
 
ULAŞIMDA YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR
 
Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, “Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak ulaşımda yeni bir döneme giriyoruz. İlkini 22 Ocak tarihinde Organize Sanayi Bölgesi taşımacılarına gerçekleştirdiğimiz güzergah toplantısının ikincisini Manisa içindeki servis taşımacılarına yapıyoruz. Elektrikli Otobüsler ile birlikte yolların yön ve geçişleri ile ilgili bir dizi düzenlemeler yapıldı. Bu konuda servis şoförlerimizi bilgilendirdik. Bu toplantının düzenlenmesinde katkısı olan Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç’a teşekkür ediyorum” dedi. 
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsimsiz
İsimsiz - 2 yıl Önce

Bravo ortalığın amına koydunuz

Arife
Arife - 2 yıl Önce

Bizi yollarda çok bekletmeyin yeter daha çok hizmet olsun şoförler daha nazik olsun kimi şoförler çok hızlı kullaniyorlar

Isimsiz
Isimsiz - 2 yıl Önce

Yeni güzergahlar nasıl olucak

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94