banner83

Manisa’nın Sevilen Doktoru Koronavirüse Yenik Düştü

Manisa’nın Sevilen Doktoru Koronavirüse Yenik Düştü
banner87

Bir süredir  CBÜ Hafsa Sultan Hastanesi'nin yoğun bakım bölümünde koronavirüs tedavisi gören Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Kadın Doğum Anabilim Dalı öğretim üyesi ve Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Prof.Dr. Faik Mümtaz Koyuncu, bugün hayata gözlerini yumdu. 38 yıldır görev yaptığı süreç itibari ile binlerce bebeğin dünyaya gelmesini sağlayan ve  uluslararası boyutlarda birçok başarılı ameliyata imza atan Koyuncu'nun ölüm haberi Manisa'yı yasa boğdu.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2020, 18:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice Tekin.
Hatice Tekin. - 6 ay Önce

Çooook üzgünüm. Değerli doktorum. Kabrin nur mekanın cennet olsun. Tüm geride kalanlara baş sağlığı diliyorum.

Hasan Final
Hasan Final - 6 ay Önce

Allah rahmet eylesin.rabbim mekanını cennet yattığı yeri nur etsin.değerli bir tıp insanıydı.ailesine sevenlerine sabırlar diliyorum.

Pınar koç kutlu
Pınar koç kutlu - 6 ay Önce

Hocammm... Çok değerli bir hekim insan ve vicdandın.. Okadar çok üzgünümki... Senin gibi bir değeri kaybettiğimiz için çok çok çok üzgünüz.. Nurlarda uyu.. Seni çok özliyeceğiz... Hep kalbimde olucaksın.. Oğlumun ve benim şansımızdın... Mekanın cennet olsun hocam....

ECZ.ÖMER ŞAKİR YELKENCİ
ECZ.ÖMER ŞAKİR YELKENCİ - 6 ay Önce

SEVGİLİ KARDEŞİM.RAHAT UYU.AİLESİNE SABIRLAR TEMENNİ EDRİM.ALLAH RAHMET EYLESİN.

Emine Şahin Acar
Emine Şahin Acar - 6 ay Önce

Çok üzüldüm. Rabbim rahmetinle esirgesin. Öncelikle iyi bir insandı. Allahın izniyle bebeğimi hayatta tutmaya çalışan.zor günlerimin ardından yayruma kavuşmamızı sağlayan. Zaman zaman bir baba gibi destek olan, Tıp dünyasının kıymetlisini kaybetmesinin üzüntüsüyle ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94