banner83

Milangaz Enerji Grubu’ndan Erdinç Yumrukaya’ya Ziyaret

Milangaz Enerji Genel Müdürü Armanç Ekinci, Yatırımlar ve Projeler Direktörü Can Toydemir ve Milangaz Ege Bölge Müdürü Osman İnce; Erdinç Ticaret Milangaz ekibine ve iş ortakları Erdinç Yumrukaya’ya hayırlı olsun ziyareti düzenledi.

Milangaz Enerji Grubu’ndan Erdinç Yumrukaya’ya Ziyaret
banner87

Milangaz’ın önemli isimleri Manisa ziyaretleri kapsamında Erdinç Yumrukaya’nın misafiri oldu. Ziyaret sonrası açıklama yapan Armanç Ekinci; “Sayın Yumrukaya ile tüp ve enerji sektörü üzerine çok kaliteli bir sohbetimiz oldu. Bilgi ve tecrübesi ile bölgesinde en başarılı bayilerimizin başında geliyorlar. Manisa’da hayata geçirdikleri düzenli kampanyalar ve hediye promosyonlarını diğer bayilerimize de örnek olarak göstereceğim. Erdinç bey’e ve ekibine misafirperverlikleri için teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

YUMRUKAYA; “ 10 YILI AŞKIN SÜREDİR BU AİLENİN İÇİNDEYİZ”

1 Mart 2011 yılından beri Manisa’da hizmet verdiklerini belirten Yumrukaya; “Erdinç Ticaret olarak hemşerilerimizin ev ve işyerlerine hizmet etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bayramlarda ve özel günlerde siparişlerinin yanında hep nacizane hediyelerimiz oldu. Bütçelere uygun kampanyalarımız oluyor ve yerel reklam kanallarında şehrimize duyuruyoruz. Kaliteli hizmet vermek için tercih edilmek için çok çalışıyoruz. Milangaz Enerji Grubu’na dahil olmaktan son derece mutluyuz. Güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94