banner83

Öğrencilerden sokak kedilerine şefkat eli

Şehzadeler ilçesinde bulunan Gazi İlkokulu’nun 3/B sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Ayfer Semercioğlu'nun Doğasever Projesi kapsamında sokak kedilerinin soğuk kış günlerinde barınabilmesi ve mama ile su ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için önemli bir etkinliğe imza attılar.

Öğrencilerden sokak kedilerine şefkat eli
banner87

Şehzadeler ilçesinde bulunan Gazi İlkokulu’nun 3/B sınıfı öğrencileri, Doğasever Projesi kapsamında kendi sokaklarındaki uygun yerlere mama ve tasarladıkları kedi evlerini bıraktılar. Bu anları öğretmenleri ile uzaktan eğitim ve çevrimiçi iletişim araçlarıyla paylaşan bazı öğrencilerin kedi evleri ise sokağa bırakıldığı an kediler tarafından sahiplenildi. Mamaların da kediler tarafından sevilerek tüketildiğini gören öğrencilerin, hazırladıkları  projenin amacına ulaşması sonucunda duydukları mutluluklarına öğretmenleri, anne ve babaları da ortak oldular. Öğrenci velileri de bu çalışma için çocuklarıyla hayvanların arasında sevgi bağı oluşması ve onlara ayrıca sağduyulu bir sorumluluk kazandırması nedeniyle öğretmenleri Ayfer Semercioğlu'na teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Keziban Algan
Keziban Algan - 9 ay Önce

Yapılan bu faydalı projeden dolayı öğretmenimiz Ayfer Semercioğlu nu ve yayınlayarakta duyurduğunuz içinde gazetenize tebriklerimi bir borç bilirim.

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94