banner83

ÖZKAN ‘‘ELEKTRİK FİRMALARI DÜKKANLARIMIZA ARTIK RESMEN ORTAK OLDULAR’’

Manisa Bakkallar odası başkan adayı Halil Özkan, TBMM vekillerine serzenişte bulundu. Özkan Milletvekillerinden, 2 senedir gelen zamlardan dolayı mağdur olduklarını dile getirerek esnafa destek olmalarını istedi.

ÖZKAN ‘‘ELEKTRİK FİRMALARI DÜKKANLARIMIZA  ARTIK RESMEN  ORTAK OLDULAR’’
banner87

Manisa Bakkallar odası başkan adayı Halil Özkan, TBMM vekillerine serzenişte bulundu. ‘‘Sayın TBMM VEKİLLERİMİZ, esnaflar olarak sizden bir ricamız var. Meclise bir önerge verin.. Soğuk içecek üreten firmalar ürün başı  esnafa elektrik desteği versin, Yada çalışan dolap hangi firmaya ait ise o dolabın tüketim miktarı belirlenerek esnafa ödenmelidir.. Poşet parasına ekmek satacak duruma geldik.

Zaten 2 senedir zamlardan başımızı kaldıramıyoruz biraz insaf, biraz vicdan, biraz merhamet.. Biz esnaflar müşterilerimizle aile ilişkisi olan bireyleriz, mutluluğumuzu üzüntümüzü paylaştığımız mahalle sakinlerimize, bizler o zammı yansıtırken raflara utana, sıkıla yansıtıyoruz.. .

‘‘BİR AY GELİN BİZİMLE DÜKKANDA DURUN..’’

Sürekli bahsettiğiniz o küçük esnaflar var ya, işte onlar  bu şehrin GÜVENLİK NOKTASI!!!

Siz emniyet olarak her sokağa, her mahalle başına bir polis veya jandarma koyamazsınız ama bizler her sokak başında ve mahalle başında sadece dükkanlarımızı aydınlatmakla kalmıyoruz, oraları güvenli alanlara taşıyoruz.. Lütfen ama lütfen esnafınıza sahip çıkın!!

Çok birşey istemiyoruz bir ay gelin bizimle dükkanda durun.. Ondan sonra tekrar konuşalım.. Sayenizde YORULDUK ve TÜKENİYORUZ..’’ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uagsk jshshn
Uagsk jshshn - 2 hafta Önce

Muhtarımız kendilerine gelince çok güzel konuşmuşlar bize muhtar olmadan önce kapılarımızı çalıp verdiği vaatleri hatırlıyormu acaba merak ediyorum TOKİ kapkaranlık heryer köpek yolda yuruyemiyoruz bunlar gibi daha bir sürü söz utanarak yansıtıyoruz diyo ben normalde her yerde kart kullanıyorum nereye gitsem sigarayı fiyatı neyse o sekidle geçiyorum muhtarın dükkanında üzerine 50kurus koyarak kart geçti

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94