banner83

SAĞLIK-SEN ÜYELERİNE UCUZ TÜP VE SU AVANTAJI

Sağlık-Sen Manisa Şubesi ile Erdinç Şirketler Grubu bünyesindeki Milangaz arasında sendika üyelerinin daha ucuz tüp ve su alması için protokol imzalandı.

SAĞLIK-SEN ÜYELERİNE UCUZ TÜP VE SU AVANTAJI
banner87

Manisa’da 4 bin 800 üyesi bulunan Sağlık-Sen Manisa Şubesi,  üyelerinin sosyal yaşamlarına avantaj sağlayacak anlaşmaya imza attı. Sendika, bu kapsamda Erdinç Şirket Grubu bünyesindeki Milangaz ile üyelerin tüp ve Agora marka damacana sudan indirimli yararlanması için protokol imzaladı. Sağlık Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa Irgatoğlu’nun imzaladığı protokol, Sağlık Sen Manisa Şubesi İl Binası’nda yapıldı.
 “ÜYELERİMİZE AVANTAJ YAŞATMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”
Sağlık Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa Irgatoğlu; " İlk önce şahsım sendikam ve üyelerim adına Milangaz’a teşekkür ediyorum.  Manisa’daki üyelerimiz bundan sonra Erdinç Şirketler Grubu’na bağlı Milangaz ile yaptığımız anlaşma sonucu piyasadaki tüp ve su fiyatlarının altında tüp ve su alacaktır. Üyelerimiz tüp ve sudan indirimli yararlanabilecek. Bu protokolden dolayı üyelerimize sendikamızın avantajlarını yaşatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. " dedi.
“KALİTEMİZDEN ÖDÜN VERMEDEN HİZMET EDECEĞİZ”
 Erdinç Şirketler Grubu Milangaz Bayi Koordinatörü Soner Yumrukaya; "Firmamız adına ve sendika adına güzel bir anlaşma oldu. Manisa’da saygıdeğer ve bilinen bir sendika ile birlikte yol almak bizi sevindirdi. Kalitemizden ödün vermeden tüm üyelere özveriyle hizmet edeceğiz. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.-Özlem ŞAHİN
 
Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2020, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94