TÜGVA'YA ÜCRETSİZ KAFE DEVRİNE MAHKEME 'DUR' DEDİ

Şehzadeler ilçesinde bulunan Fatih Parkı’nın içindeki kafenin, Türkiye Gençlik Vakfı’na (TÜGVA) 5 yıllığına ücretsiz olarak devredilmesine Manisa 1. İdare Mahkemesi yürütmeyi durdurma kararı verdi.

TÜGVA'YA ÜCRETSİZ KAFE DEVRİNE MAHKEME 'DUR' DEDİ
banner87

Mahkemenin verdiği kararın ardından CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Av. Yalçın Arcak, CHP’li büyükşehir belediye meclis üyeleri Bülent Mersinli, Yenal Yıldırım, partililer ile birlikte TÜGVA’ya devredilen Fatih Parkı’nın içindeki Park Kafe’nin önünde basın açıklaması yaptı.

“MANİSALININ MALI MANİSA’DA KALDI”

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, TÜGVA ile ilgili yürütmeyi durdurma kararının alınmasında emeği geçen ilçe başkanlarına, partinin avukatlarına ve belediye meclis üyelerine teşekkür etti. CHP’li Balaban açıklamasında, “Öncelikli zaferimizi kazandık ve TÜGVA ile ilgili yürütmeyi durdurma kararını aldık. İnşallah önümüzdeki haftalar içerisinde iptal kararını da alacağız. TÜGVA’nın bu burada çöreklenmesine asla izin vermeyeceğiz. Manisalının malı Manisa’da kaldı” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2021, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94