banner83

TURİZCİLER KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ GÖSTERDİ

Turizm ve Tanıtma Platformu Genel Başkanı Fikret Yıldız, Kurban Bayramı tatili öncesi Kemal Kılıçdaroğlu’nun Alman dergisinde yayınlanan "Türkiye güvenilir değil" açıklamasına sert tepki gösterdi. Yıldız, “İçimizdeki İrlandalılar diye bir deyim var. Bu duruma aynen uyuyor. Ülkesini seven bir insan bunu söyleyebilir mi? Kılıçdaroğlu akıl tutulmasına yakalanmıştır diye düşünüyoruz” dedi.

TURİZCİLER KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ GÖSTERDİ
banner87
TURİZİMCİLER TÜRKİYE GÜVENİLİR DİYOR!
Kemal Kılıçdaroğlu’nun Alman dergisinde yayınlanan "Türkiye güvenilir değil" açıklamasına turizmciler sert tepki gösterdi. Bir siyasetçinin böyle bir açıklama yapmasının akıl tutulması olduğunu belirten turizm sektörü temsilcileri, içimizdeki İrlandalılara rağmen Türkiye’nin turizmde yükselmeye devam ettiğini kaydetti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, bir Alman dergisine verdiği röportajda Türkiye’yi karalayan açıklamalarıturizmcilerden büyük tepki çekti. Kılıçdaroğlu’nun “Türkiye can ve mal güvenliği yok” açıklamasını sorduğumuz turizm sektörü temsilcileri, bu açıklamayı yapanın özür dilemesi gerektiğini ifade etti. Türkiye’nin dünyanın en önemli turizmdestinasyonlarından biri olduğuna dikkat çeken sektör temsilcileri, “Avrupa’dan daha güvenliyiz” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

AKIL TUTULMASI YAŞIYOR
Turizm ve Tanıtma Platformu (TUTAP) Genel Başkanı Fikret Yıldız, Kılıçdaroğlu’nun yaptığı açıklamayı doğru bir açıklama demenin akıl tutulması olacağını söyledi. Yıldız, “İçimizdeki İrlandalılar diye bir deyim var. Bu duruma aynen uyuyor. Ülkesini seven bir insan bunu söyleyebilir mi? Kılıçdaroğlu akıl tutulmasına yakalanmıştır diye düşünüyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94