banner83

Vali Deniz; “Manisa’ya hizmet etmekten gurur duydum”

Cumhurbaşkanlığı tarafından yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Manisa Valisi Ahmet Deniz, MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran’a veda ziyaretinde bulundu.

Vali Deniz; “Manisa’ya hizmet etmekten gurur duydum”
banner87

Yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Manisa Valisi Ahmet Deniz, veda ziyaretleri kapsamında MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran’ı ziyaret etti. Genel Müdür Şehnaz Başaran ziyarette Vali Ahmet Deniz’e yeni görevinin hayırlı olması dileklerini iletirken, “Yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun sizin için. Bizlere vermiş olduğunuz katkı ve ilgi için şahsım ve MASKİ Genel Müdürlüğü adına teşekkürlerimi sunuyorum. Görev süreniz boyunca verdiğiniz desteklerden dolayı yeniden teşekkür ediyorum. Allah yolunuzu açık etsin” dedi.

Manisa’ya hizmet etmekten gurur duydum”

Manisa’ya hizmet etmekten dolayı gururlu olduğunu belirten Vali Ahmet Deniz, “Bu makamlar gelip geçici. Devletimizin aldığı karara saygı duyarız. Bizden sonra da arkadaşlarımız gelecek, gençler gelecek. Ben de sizlere teşekkür ediyorum, ortaklaşa güzel çalışmalar yaptık. İki kurum arasında ahenk ve koordinasyonu sağladık. Önemli olan da o zaten” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94