banner83

Yolunuz Açık Olsun

Bakımsız ve kötü görünümde olan yolları yenileyerek, vatandaşları güvenli ve konforlu ulaşımla buluşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar ilçesi Sazoba Mahallesi ile Gölmarmara ilçesi Kumkuyucak Mahallesi arasında bağlantıyı sağlayan 3 buçuk kilometrelik yolda sathi kaplama çalışmasını tamamladı. Hem tarımsal, hem de ticari amaçlı birçok geçisin sağlandığı güzergâhta yapılan çalışma, bölge sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.

Yolunuz Açık Olsun
banner87

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Akhisar ilçesi Sazoba Mahallesi ile Gölmarmara Kumkuyucak Mahallesi arasında bağlantıyı sağlayan, 3 buçuk kilometrelik yolda sathi kaplama çalışmasını tamamladı. Bölge sakinleri tarafından büyük önem taşıyan çalışma hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde, bakımsız ve kötü görünümde olan yolları belli bir plan dâhilinde yeniliyoruz. Bu kapsamda, Akhisar ilçesi Sazoba Mahallesi ile Gölmarmara ilçesi Kumkuyucak Mahallesi arasında bağlantıyı sağlayan, 3 buçuk kilometrelik yolda çalışmalarımızı tamamladık. Vatandaşlarımız güle güle kullansın” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan yeşilçimen
Hasan yeşilçimen - 1 yıl Önce

Keçili Köy gürle yolunun elbo fabrika önü ,gürle yolu yapılıpta aşağı kaya pınar köy(mahallesinin )yolunun neden yapılamadığını hiç merak edip araştıran oldumu acaba?

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94