banner83

Yunusemre’de iki yeni müdürlük daha kuruluyor

Yunusemre Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda iki yeni müdürlük kurulması kararı alınırken iki müdürlüğün ise ismi değiştirildi.

Yunusemre’de iki yeni müdürlük daha kuruluyor
banner87

Yunusemre Belediyesi, 2020 yılının son meclis toplantısını meclis salonunda gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü ile Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü kurulması kararı alınırken; Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün ismi değiştirilerek Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Spor İşleri Müdürlüğü’nün ismi değiştirilerek Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü yapıldı. Meclis toplantısında ayrıca Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nün Belediye Çalışma Yönetmeliği’nin revize edilmesi talebi oy birliği ile kabul edildi. Toplantıda 20 madde görüşülürken; 2021’in ilk meclis toplantısının 5 Ocak Salı günü yapılması kararlaştırıldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2020, 11:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 6 ay Önce

Güzel bir karar inşAllah sağlıklı çalışması için gereken destek verilir çünkü bazı denetimler gereği gibi yapılamıyor asansör denetimi tse kurumuna verilmişti fakat bazı binalar hiç müracaat etmez ve denetlenmezken bazı binalarda denetlenerek etiket alınmış ve kayıt altında olmasına rağmen 2020 de denetime (kontrole ) gelişmemiştir neden?

SIRADAKİ HABER

banner95

banner94