banner83

15 Temmuz şehitleri Akhisar’da anıldı

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ PROGRAMI KAPSAMINDA AKHİSAR YENİ MEZARLIK İÇERİSİNDE BULUNAN MANİSA VALİLİĞİ YATIRIM İZLEME VE KOORDİNASYON BAŞKANLIĞI AKHİSAR ŞEHİTLİĞİ’NDE PROGRAM DÜZENLENDİ.

15 Temmuz şehitleri Akhisar’da anıldı
banner87

15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı kapsamında Akhisar Yeni Mezarlık içerisinde bulunan Manisa Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Akhisar Şehitliği’nde program düzenlendi.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın eşliğinde Türk bayrağı göndere çekilirken ardından Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu. Akhisar İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu’nun şehitler adına dua etmesi ile programı tamamlandı.

Yapılan duanın ardından Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, Garnizon Komutan Vekili Hava İstihkam Yüzbaşı Yasin Acur, Akhisar Belediye Başkan Vekili Ozan Kıvrak, Akhisar Cumhuriyet Başsavcısı Tunay Pulça, daire müdürleri ve amirleri ile siyasi partilerin ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, şehit aileleri ve vatandaşlar şehitlerin mezarlarına karanfil bıraktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94