Akhisar OSB’den 112 Acil Sağlık İstasyonu ve ambulans desteği

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi yönetimi, mülkiyeti kendilerine ait olan bir binayı 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu olarak kullanılmak üzere İl Sağlık Müdürlüğüne devretti. Akhisar OSB, ayrıca 24 saat acil sağlık hizmetlerine sunulacak...

Akhisar OSB’den 112 Acil Sağlık İstasyonu ve ambulans desteği
banner87

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi yönetimi, mülkiyeti kendilerine ait olan bir binayı 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu olarak kullanılmak üzere İl Sağlık Müdürlüğüne devretti. Akhisar OSB, ayrıca 24 saat acil sağlık hizmetlerine sunulacak olan istasyona bir de tam donanımlı ambulans bağışlayacak.

Manisa Valiliği, Akhisar OSB ve Manisa İl Sağlık Müdürlüğü arasında, sağlık alanında Akhisar’a kazandırılacak olan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve ambulans bağışıyla ilgili protokol imzalandı. Valilik makamında imzalanan protokole göre, Akhisar OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı binanın kullanımından ötürü oluşacak yıpranma ile arızalara ait tüm bakım, onarım ve tadilat işlemlerini gerçekleştirecek. Binanın tüm demirbaş eşyalarını sağlayarak yerini belirleyecek totem, yönlendirme ve yaklaşım levhası ile tabelaları temin edecek. Binanın elektrik, su, telefon, internet ve yakacak giderlerini karşılayacak. Sağlık Bakanlığı standartlarına uygun tam donanımlı bir ambulans temin ederek İl Sağlık Müdürlüğüne hibe edecek. İl Sağlık Müdürlüğü de 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu için gerekli personeli temin edecek.

Protokol imza törenin konuşan Akhisar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çınarlı, “1-1,5 yıl önce, valimizin tavsiyesi ile organize sanayi bölgesinde itfaiye ve 112 birimleri ile ilgili çalışmalara başladık. Manisa Büyükşehir Belediyesi ile bir protokol yaparak, itfaiye merkezimizi oluşturmaya başladık. Manisa İl Sağlık Müdürlüğü ve valimizin destekleriyle 112 merkezimizin ihalesini ve projelerinin ön çalışmalarını bitirdik. Bir tane tam teşekküllü acil müdahale ambulansı bağışlayacağız ve onlar da koyacakları personelle bölgemize ve çevremize hizmet verecekler” dedi.

Akhisar’ın büyüdüğüne ve hizmet ihtiyacının da arttığına vurgu yapan İl Sağlık Müdürü Necip Yemenici ise “Akhisar ilimizin en büyük ilçelerinden biri. Sağlık hizmetleri ihtiyacı da günden güne artmaktadır. Akhisar bölgemize hem bir bina ihtiyacı, hem de 112 acil sağlık istasyonlarında kullanılmak üzere bir ambulansa ihtiyacımız var. Akhisar OSB büyük bir kuruluş. Oradaki çalışanlara da hizmet etmek amacıyla böyle bir protokolü valimizin de onayıyla imzalayacağız. Kısa zamanda binayı bitirip bizlere teslim edecekler. Bir de tam donanımlı, Bakanlığımızın istediği standartlarda 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuna bir ambulans alacaklar” dedi.

Bir kez daha hayırlı bir iş için bir araya gelindiğini ifade eden Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer de, “Hepimiz Manisalı olmakla gurur duyduğumuz kadar Manisa’mızın her şeyiyle de gurur duyuyoruz. Manisa’da gurur duyduğumuz unsurlardan bir tanesi de Manisa’mızın sanayisi, Manisa’mızın organize sanayi bölgeleri. Halihazırda Manisa’da 7 organize sanayi bölgesi var. Bu 7 organize sanayi bölgesinin, tabiri caizse liderliğini Manisa Organize Sanayi Bölgemiz yapıyor. Manisa’yı hem sınai anlamda, hem katma değer üretimi anlamında, hem de uluslararası sermaye piyasasında temsil etme manasında birbirleriyle yarışıyorlar. Bu yarışta Akhisar Organize Sanayi Bölgemiz çok önemli adımlar attı. Bir organize sanayi bölgesi, sadece bünyesinde topladığı müteşebbisler, üretim yapan fabrikalarla değil, gerek burada çalışan insanlara, üretim yapan tesislere, uluslararası müşterilere sunduğu, sunabileceği hizmetlerle ön plana çıkabiliyor. Çok teşekkür ediyorum Akhisar Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulumuza. Onlar müteşebbis heyetten genel kurula geçtiler. Yani kısacası artık Akhisar Organize Sanayi Bölgemizde bütün üretim sorumluluğu, orada üretim ile iştigal eden üreticilerimizin, müteşebbislerimizin, daha henüz çok yeni geçti genel kurula ama ilk adım olarak böyle bir hizmetin başlıyor olması çok olumlu. Organize sanayi bölgemizin finans kaynaklarıyla, tamamıyla proje yönetimi, ihale yönetimiyle, Akhisar Organize Sanayi Bölgemiz gereken bir 112 acil servisine ve tam donanımlı bir ambulansa sahip olacak. İşletme sorumluluğunu da Valilik adına il sağlık müdürlüğümüz üstlenmiş olacak, hayırlı güzel bir adım mutlaka peşi gelecek, diğer organize sanayi bölgelerimiz için de bir örneklik teşkil edecek” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, İl Sağlık Müdürü Dr.Necip Yemenici ve Akhisar OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çınarlı ile Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Al, protokolü imzaladılar.
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

Krediye ihtiyacınız var mı? Bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın privatefirm3@gmail.com

Murat Acar
Murat Acar - 2 yıl Önce

Mali yardıma ihtiyacınız var mı? Hemen her türlü kredi için başvur
Ve acilen paranı al!

Bize e-posta gönder: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

* Randevu kredisi tutarı 10.000 TL - 100.000.000,00 TL
* Faiz oranı% 2'dir.
* 1 ila 30 yıl arasında geri ödeme seçeneği.
* Aylık ve yıllık ödeme planı arasında seçim yapın.
* Şartlar ve kredi esnekliği koşulları.
Mali yardım için bugün bize e-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

içtenlikle
yönetim

Murat Acar
Murat Acar - 2 yıl Önce

Merhaba,
Finansal ihtiyaçlarınızı çözmek için acil bir krediye ihtiyacınız var, 5.000,00 $ 'dan 10.000.000.00 $' a kadar kredi teklif ediyoruz, güvenilir, verimli, Hızlı ve dinamik,% 100 Garantili de (Avro, İngiliz Sterlini ve Türk Lirası) ). İlgilendiğiniz takdirde tüm Krediler için geçerli faiz oranı (% 2).

E-posta: (muratacarfinancialservice@gmail.com)

Teşekkürler.

Susan Benson
Susan Benson - 2 yıl Önce

Merhaba ve Sunshine Financial Group A.Ş.'ye Hoş Geldiniz

Bu sertifikalı, saygın, meşru ve akredite kredi Şirketidir. Krediye acil ihtiyaç duyan herkese maddi yardım sağlıyoruz, her türlü krediyi, kişisel krediyi ya da Ticari Krediyi sunuyoruz ve ayrıca bir projeye başlamak veya ev ya da araba almak için size bir kredi verebiliriz ..

ANAHTAR FAYDALAR:

- Her zaman, her yerde uygulayın.
- 24 saatten daha kısa sürede nakit alın
- 50 Milyon Euro'ya kadar borç almak
- Gizli ücret yok.
- Düşük faiz oranı% 3
- 1-30 yıl boyunca, haftalık, aylık veya yıllık geri ödeme tarihini seçmek için şans elde edersiniz.
- Yüksek Güvenceli

24 saat içinde acil bir krediye ihtiyacınız varsa, aşağıdaki e-posta adresi aracılığıyla daha fazla bilgi için bize yazın.

İçtenlikle
Susan Benson
CEO, S.F.G.I
Email: (sunshine_fginc@outlook.com)
Email: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
WhatsApp: (+447903159998)

Credit Financier Home
Credit Financier Home - 1 yıl Önce

*% 3 faizli kredi oranı sunar
* Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
* Para garantisi
* 10,000 TL'den 100,000,000 TL'ye kadar kredi teklifi

İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

İletişim Adresi:
WhatsApp: +15184181390
Doğrudan posta:
creditfinancierhome@gmail.com

United Loan Service
United Loan Service - 1 yıl Önce

İyi günler

Stres ve hızlı onay olmadan kişisel ve iş ya da Yatırım fonlarına ihtiyacınız var mı? Evetse, bugün bizimle iletişime geçin, çünkü şu anda% 2 oranındaki süper faizli krediler sunuyoruz.

Finansmanımız güvende ve güvende. Müşterilerimizin mutluluğu gücümüzdür. 5.000,00 - 100.000.000.00 Euro arasındaki krediler. şimdi mevcut, İşletme, Kişisel, Ev, Seyahat ve Öğrenci Kredileri.

İlgili taraflar daha fazla bilgi için e-posta yoluyla şirketle iletişim kurmalıdır: Lender E-posta: unitedloanservice@yahoo.com
Alacaklının adı: Steve Money

United Loan Service
United Loan Service - 1 yıl Önce

Krediye ihtiyacın var mı? İlgili taraflar bugün bizimle iletişime geçmelidir: unitedloanservice@yahoo.com.
Alacaklının adı Steve Money.

MARY MASON
MARY MASON - 11 ay Önce

Sky Wealth kredisi Firma,% 3 faiz oranıyla kredi veriyoruz.

İyi günler efendim

Biz özel bir şirketiz ve düşük faiz oranları ile kredi sunarken, kredinin miktarının 100 milyon kredinin iş geliştirme için 1.000 Euro kredinin hükümleri arasında olduğunu belirliyoruz: kenar / iş genişletme rekabet gücü.

(Whatsapp Numarası: +79652625435)

Çeşitli krediler sunuyoruz

* Kişisel Krediler (teminatlı ve teminatsız)
* Ticari Krediler (güvenli ve teminatsız)
* Konsolidasyon Kredisi

Ön ödeme yok

Bu reklamı okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Daha fazla bilgi ve sorularınız için bize bugün e-posta gönderin

skywealthloanfirm@gmail.com
skywealthloanfirm@gmail.com
skywealthloanfirm@gmail.com

Bayan Mary Mason.


SIRADAKİ HABER