banner83

Babasının elini öptü tüm babaların gününü kutladı

ALAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÖKÜZCÜOĞLU, BABALAR GÜNÜNDE BABASI NEDİM ÖKÜZCÜOĞLU'NU EVİNDE ZİYARET EDEREK BABALAR GÜNÜNÜ KUTLADI. BAŞKAN ÖKÜZCÜOĞLU BABASININ ELİNİ ÖPTÜKTEN SONRA TÜM BABALARIN BABALARIN GÜNÜNÜ KUTLADI.

Babasının elini öptü tüm babaların gününü kutladı
banner87

Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Babalar Gününde babası Nedim Öküzcüoğlu’nu evinde ziyaret ederek Babalar Gününü kutladı. Başkan Öküzcüoğlu babasının elini öptükten sonra tüm babaların babaların gününü kutladı.

Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, babası Nedim Öküzcüoğlu’nun elini öperek Babalar Gününü kutladı. Babanın önemine vurgu yapan Başkan Öküzcüoğlu, "Babalarımız toplumdaki sevgi, saygı, hoşgörü, dayanışma ve adalet gibi üstün değerlere dayanan güçlü aile yapısının temel direğidir. Aile değerlerimizin korunması ve bu değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici rolleri vardır. Ailesi için her türlü fedakarlığı üstlenen, her türlü çileye göğüs geren, ailesinin mutluluğunu kendi mutluluğu sayan babalar, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için özveriyle çaba harcamaktadır. Bu üstün nitelikler için emek sarf eden tüm babaların Babalar Gününü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat diliyorum." diyerek tüm babaların günlerini kutladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94