banner83

Başkan Ergün depremzede vatandaşlarla bir araya geldi

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN, İZMİR’DE MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRESİ BAŞKANLIĞI EKİPLERİNİN DOĞANLAR APARTMANI ENKAZ KALDIRMA ÇALIŞMALARINI TAKİP ETTİ. BURADA DEPREMZEDE VATANDAŞLARLA SOHBET EDEN VE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETEN BAŞKAN ERGÜN’E VATANDAŞLAR, ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARI VE YANLARINDA OLMALARI NEDENİYLE MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EKİPLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ.

Başkan Ergün depremzede vatandaşlarla bir araya geldi
banner87

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, İzmir’de Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekiplerinin Doğanlar Apartmanı enkaz kaldırma çalışmalarını takip etti. Burada depremzede vatandaşlarla sohbet eden ve geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Ergün’e vatandaşlar, özverili çalışmaları ve yanlarında olmaları nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 6,6’lık depremle sarsılan İzmir’de Manisa Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin enkaz kaldırma çalışmalarını yerinde takip etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekiplerinin de yer aldığı Doğanlar Apartmanı enkaz kaldırma çalışmalarını takip eden Başkan Ergün, depremzede vatandaşlarla bir araya gelerek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Bu esnada Başkan Ergün’ün yanına gelen bir vatandaş, depremde anne ve babasını enkaz altında yitirdiğini anlatarak, üzüntüsünü dile getirdi. Vatandaşı teselli eden ve başsağlığı dileklerini ileten Başkan Ergün, depremde yaşamını yitiren tüm vatandaşları rahmetle andı. Vatandaşlar, özverili çalışmaları ve yanlarında olmaları nedeniyle Başkan Ergün’e ve Manisa Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94