banner83

Başkan Ergün MHP Genel Merkezini ziyaret etti

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI CENGİZ ERGÜN, BİR TAKIM TEMASLAR VE PROJELERİN TAKİBİ İLE İLGİLİ ANKARA’YA GİDEREK MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ VE YEREL YÖNETİMLERDEN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SADİR DURMAZ İLE BİR ARAYA GELDİ.

Başkan Ergün MHP Genel Merkezini ziyaret etti
banner87

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, bir takım temaslar ve projelerin takibi ile ilgili Ankara’ya giderek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ile bir araya geldi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ankara’da MHP Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette Başkan Ergün’e Manisa Futbol Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan da eşlik etti. İlk olarak MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ile bir araya gelen Başkan Ergün, Genel Başkan Yardımcısı Durmaz’a hediye takdiminde bulundu, Manisa’daki çalışmalar hakkında bilgiler verdi. MHP Lideri Devlet Bahçeli ile de bir araya gelen Başkan Ergün, Manisalıların selamlarını iletti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin hayır duasını aldıklarını belirten Başkan Ergün, bakanlık ziyaretlerini gerçekleştirmek üzere genel merkez binasından ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94