banner83

Başkan Kayda, 4 mahallede talepleri yerinde dinledi

SALİHLİ BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ KAYDA, ÇAYPINAR, BAŞLIOĞLU, ŞİRİNYER VE ÇAMURHAMAMI MAHALLELERİNİ ZİYARET EDEREK VATANDAŞLARIN İSTEK VE ŞİKAYETLERİNİ YERİNDE DİNLEDİ. ZİYARETTE, VATANDAŞLAR VE MUHTARLAR İLE KAHVE TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELEN BAŞKAN KAYDA, MAHALLE SAKİNLERİNİN İLETTİĞİ TALEPLERİN EN KISA ZAMANDA ÇÖZÜME KAVUŞTURULACAĞINI SÖYLEDİ.

Başkan Kayda, 4 mahallede talepleri yerinde dinledi
banner87

Salihli’de muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, dilek ve şikayetleri yerinde dinledi.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Çaypınar, Başlıoğlu, Şirinyer ve Çamurhamamı mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların istek ve şikayetlerini yerinde dinledi. Ziyarette, vatandaşlar ve muhtarlar ile kahve toplantısında bir araya gelen Başkan Kayda, mahalle sakinlerinin ilettiği taleplerin en kısa zamanda çözüme kavuşturulacağını söyledi. Çaypınar, Başlıoğlu, Şirinyer ve Çamurhamamı Mahallelerini ziyaret eden Başkan Kayda, mahalle sakinleri ve muhtarlar ile bir araya gelerek mahallelerin ihtiyaçları hakkında istişarelerde bulundu. İlk ziyareti Çaypınar Mahallesine yapan Başkan Kayda, mahalle sakinleri ve muhtar Mehmet Yılmaz ile sohbet etti. Daha sonra Başlıoğlu Mahallesine geçen Başkan Kayda, muhtar Tuncay Biçer ile vatandaşlarla sohbet edip taleplerini dinledi.

Çamurhamamı ve Şirinyer Mahalleleri ile ziyaret programını tamamlayan Başkan Kayda, esnafları ve vatandaşları selamladı. Mahalle sakinlerine ve muhtarlara gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür eden Başkan Kayda, korona virüse karşı vatandaşları uyararak maske, sosyal mesafe ve temizliğe mutlaka uyulmasını istedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94