Başkan Kayda’dan 4 mahalle ziyareti

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, yoğun hafta sonu mesaisinde Kemer, Kale, Kurttutan ve Hacıhıdır mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.Ziyaret programı kapsamında Hacıhıdır, Kemer, Kurttutan ve Kale Mahallelerine giden Başkan...

Başkan Kayda’dan 4 mahalle ziyareti
banner46

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, yoğun hafta sonu mesaisinde Kemer, Kale, Kurttutan ve Hacıhıdır mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Ziyaret programı kapsamında Hacıhıdır, Kemer, Kurttutan ve Kale Mahallelerine giden Başkan Zeki Kayda, muhtarlar Halit Çelik, Zafer Çavdar, Veli Güleç ve Yıldıray Bozdağ ile birlikte mahallelerde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi. Mahalle sakinleri ve muhtarlar ile kahve toplantısında bir araya gelen Başkan Kayda, "Salihli Belediyesi olarak kırsal-merkez mahalle ayrımı yapmaksızın tüm mahallerimize eşit hizmet götürüyoruz. Mahallelerimizdeki eksiklikleri muhtarlarımız aracılığıyla tespit ediyor, gerekli çalışmaları hemen başlatıyoruz " dedi.

Başkan Kayda’ya ziyaret programlarında, Başkan Yardımcısı İbrahim Karaca, meclis üyeleri Yunus Candan ve Gürol Ersoy, Güven Turizm Başkanı Ahmet Manav ile Belediye Daire Müdürleri de eşlik etti.
YORUM EKLE
YORUMLAR
doğukan çatmakaş
doğukan çatmakaş - 1 yıl Önce

veda turlarını hızlandır başkan ne de olsa salihli halkı bu seçimde sana sandıkta hak ettiğin dersi verecek demek sözleşmeli memurunun işçileri whatsapptan tehdit etmesine göz yumarsın ha salihli bunları yemez sana sandığı mezar eder mezar ver mehteri be..

SIRADAKİ HABER