banner83

Büyükşehirde HES Kodu uygulaması başladı

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI, KORONA VİRÜS ÖNLEMLERİ KAPSAMINDA 81 İLE GÖNDERDİĞİ GENELGE İLE KAMU KURUMLARINA GİRİŞLERDE ZORUNLU OLARAK HES KODU UYGULAMASI GETİRDİ. GENELGE KAPSAMINDA MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE DE GİRİŞLER, HES KODU UYGULAMASI İLE YAPILMAYA BAŞLANDI.

Büyükşehirde HES Kodu uygulaması başladı
banner87

İçişleri Bakanlığı, korona virüs önlemleri kapsamında 81 ile gönderdiği genelge ile kamu kurumlarına girişlerde zorunlu olarak HES kodu uygulaması getirdi. Genelge kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesine de girişler, HES kodu uygulaması ile yapılmaya başlandı.

İçişleri Bakanlığı korona virüs tedbirleri kapsamında 81 ile gönderdiği genelge ile kamu kurumlarına girişlerde artık HES kodu uygulamasını zorunlu hale getirdi. Genelge kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne girişlerde de artık HES kodu uygulaması başladı. Uygulama ile belediyeye giriş yapmak isteyen vatandaşlar ateş ve maske kontrolü sonrasında güvenlik görevlilerine bildirdikleri HES kodu ile giriş yapabilecekler. Genelge gereği HES kodu olmayan vatandaşlar kamu binalarına giriş yapamayacaklar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94