banner83

Çiftçinin ürünlerinin korunmasında işbirliği devam edecek

MANİSA JANDARMA ALAY KOMUTANI TUĞGENERAL SELÇUK YILDIRIM, MANİSA ŞEHZADELER ZİRAAT ODASI BAŞKANI HÜSEYİN ALTINDAĞ’I ZİYARET ETTİ. ZİYARETTE ODANIN VE JANDARMANIN YAPTIĞI ÇALIŞMALAR ELE ALINIRKEN, ÜRETİCİNİN MALLARININ KORUNMASI KONUSUNDA DAHA FAZLA BİRLİKTE HAREKET EDİLMESİ GEREKTİĞİ İFADE EDİLDİ.

Çiftçinin ürünlerinin korunmasında işbirliği devam edecek
banner87

Manisa Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, Manisa Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altındağ’ı ziyaret etti. Ziyarette odanın ve jandarmanın yaptığı çalışmalar ele alınırken, üreticinin mallarının korunması konusunda daha fazla birlikte hareket edilmesi gerektiği ifade edildi.

Manisa’nın tarım şehri olduğunu söyleyen Manisa Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altındağ, “Manisa’da tarım alanlarımız genelde jandarmanın güvenliğini sağladığı bölgede kalıyor. Sürekli jandarma başta olmak üzere güvenlik güçlerimizle her zaman iyi ilişkiler içerisindeyiz. Çiftçiyi, çiftçinin ektiği ürünlerin korunmasında birlikte hareket ediyoruz. Ziyarette genel olarak bir değerlendirmede bulunduk. Oda olarak her zaman güvenlik güçlerimizin yanındayız. Jandarma Komutanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94