Gördes’te virüsle ve haşereyle mücadele

MANİSA İL GENELİNDE KORONA VİRÜS VE HAŞEREYLE MÜCADELESİNİ PERİYODİK OLARAK SÜRDÜREN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, GÖRDES’TE TOPLU ULAŞIM ARAÇLARI VE ORTAK KULLANIM ALANLARINI DEZENFEKTE ETTİ. AYRICA KARASİNEK VE SİVRİSİNEK ÜREME ALANLARI İLE AÇIK ALANLARDA İLAÇLAMA YAPILARAK, VATANDAŞLARIN RAHAT ETMESİ SAĞLANDI.

Gördes’te virüsle ve haşereyle mücadele
banner87

Manisa İl genelinde korona virüs ve haşereyle mücadelesini periyodik olarak sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes’te toplu ulaşım araçları ve ortak kullanım alanlarını dezenfekte etti. Ayrıca karasinek ve sivrisinek üreme alanları ile açık alanlarda ilaçlama yapılarak, vatandaşların rahat etmesi sağlandı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında il genelinde dezenfeksiyon çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes’te toplu ulaşım araçları başta olmak üzere, ortak kullanım alanlarında detaylı dezenfeksiyon uygulaması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı Haşere İle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ayrıca ilçede açık alan ve karasinek-sivrisinek üreme alanlarında da ilaçlama çalışması gerçekleştirdi. Çalışmaları takdirle karşılayan Gördesliler, Manisa Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner94